Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

Zarabiaj pieniądze z nami!

Wynajęcie mieszkania a opłaty z tego tytułu? Jaką metodę wybrać? Czy ryczałt to dobry pomysł?

mieszkanie do wynajęcia
Author: Mitch Barrie
Source: http://www.flickr.com
Planujesz wynająć mieszkanie? Nie masz wiedzy, jak się do tego zabrać? Najmocniej niepokoją Cię sprawy proceduralne. Nie martw się, nie jest to wcale takie ciężkie. Powinieneś choćby wiedzieć, że nie każdą umowę najmu lokalu należy zgłaszać do urzędu skarbowego, jednocześnie nie w każdej sytuacji rozliczanie się ryczałtem to właściwy pomysł. Co jeszcze powinieneś wiedzieć?

Właściwe warunki pracy

Kask, BHP
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Najważniejszym obowiązkiem przedsiębiorcy zatrudniającego pracowników jest zapewnienie im bezpiecznych i higienicznych warunków pracy. Szkolenia mogą być organizowane i opracowane przez właścicieli firm, lecz jeżeli mamy zamiar aby szkolenie BHP w naszej firmie przebiegało na najwyższym poziomie, musimy do takiego projektu zatrudnić firmę szkoleniową.

Właściwe oznakowanie numeryczne posesji jest niezwykle istotne, gdy ingerować musi karetka pogotowia czy straż pożarna.

znak
Author: spinster cardigan
Source: http://www.flickr.com
Problem prawidłowego oznakowania budynków, jest tematem regulacji aktu prawnego - Prawo geodezyjne i kartograficzne. Dozorcy często nie mają świadomości, że prawidłowe oznaczenie obiektów jest ich obowiązkiem . Chodzi o założenie tabliczki z numerem porządkowym nieruchomości, nazwą ulicy lub placu albo miejscowości. Co więcej, taką tablicę należy prawidłowo rozjaśnić. Właściwe oznaczenie obiektów ma istotną rolę wagę, w codziennej służbie osób noszących odpowiedzialność za ochronę i porządek oraz pracowników służby medycznej.

Miałeś wypadek drogowy? Odszkodowanie powypadkowe pomoże ci w zmniejszeniu jego skutków

wypadek samochodowy
Author: David Amsler
Source: http://www.flickr.com
Wypadek na drodze to zawsze niełatwe przeżycie, bez znaczenia od tego, jakie szkody się z nim wiążą. Powoduje dużo stresu i jest przyczyną niemałego strachu, a by choć odrobinę zminimalizować skutki niniejszego wydarzenia, trzeba starać się o odszkodowanie powypadkowe.

W każdej dziedzinie bardzo istotne i niezbędne są właściwe regulacje. Bez nich trudno zapanować nad rzeczywistością

budowa
Author: Fiona MacGinty-O’Neill
Source: http://www.flickr.com
Jak istotne są regulacje w dziedzinie różnych robót, różnych inicjatyw i projektów, wie każdy, kto musiał podpisać niezbędne do tego umowy. Może i jest to utrudniająca życie „papierologia”, ale jednak bardzo istotna, aby wszystkie plany zostały przeprowadzone, jak należy. Na specjalną uwagę zasługują takie umowy, jakie wiążą się z dużymi inicjatywami, jak przykładowo umowa o roboty budowlane, w której wszystko musi być jak najbardziej w porządku. W tym samym jednak sensie można powiedzieć o wszystkim, co ma ważność dla przyszłych losów, co ustala pewien porządek.

Problemy prawne? To jeszcze nie koniec świata! Musisz tylko wyszukać najlepszego specjalistę, który będzie w stanie ci pomóc

sąd
Author: Tori Rector
Source: http://www.flickr.com
Kłopoty związane z prawem mogą się przytrafić niejednemu z nas. I wcale nie musi to znaczyć, że jesteśmy przestępcami. Prawdą jest, że bywają one bardzo rozmaite. Możemy na przykład dostać spadek i mieć kłopot z jego podziałem. Może nam się także przydarzyć wypadek na drodze, po którym będziemy musieli dochodzić swoich praw w sądzie.

Jak należy rozumieć postępowanie odnoszące się do nakazu zapłaty? Czy posiadamy jakieś prawa dotyczące wniesienia sprzeciwu?

budynek sądu
Author: William Murphy
Source: http://www.flickr.com
Udało ci się złożyć w terminie sprzeciw od nakazu zapłaty, które wydane zostały w elektronicznym postępowaniu upominawczym. Nie znaczy to jednakowoż, że wygrałeś sprawę, ponieważ do szczęśliwego finału została jeszcze dosyć długa droga. Powinieneś mieć na uwadze, że e-sąd nie bada merytorycznie zarzutów wniesionych przez ciebie. Tym zajmuje się już inny sąd, tak więc e-sąd przedłoży twoją sprawę do kolejnego sądu.

Czemu wybór dobrego prawnika będzie dość ważna

prawnik na sali sądowej
Author: Michael
Source: http://www.flickr.com
W życiu jest bardzodużo chwil, w jakich najlepiej poradzić się profesjonalnego prawnika. Profesjonalny prawnik pomoże w jaki sposób załatwić sprawy rodzinne, rozwodowe lub sprawy powiązane z wykroczeniami podatkowymi. Oczywiście im mniej korzysta się z usług adwokata, tym lepiej. Bo dość często korzystanie z danych usług nie wiąże się z żadną miłą sytuacją. Tymczasem są sytuacje, bardzo często niezależne od samego korzystającego z usług prawnika.

Kto to jest notariusz? W jakich sytuacjach jest w stanie udzielić nam pomocy? Jakiego rodzaju kwestie wymagają jego wsparcia?

Pracownicy podczas pracy w biurze
Author: Jim Larrison
Source: http://www.flickr.com
W życiu często jesteśmy zmuszeni korzystać z pomocy jednostek, które są w większym stopniu biegłe w danej dziedzinie wiedzy. Czasami chodzi raczej o zdolności manualne, czasem o bardzo specyficzną wiedzę.

Krótka charakterystyka najczęściej używanych metod oraz sposobów wyceny wartości firm, spółek i przedsiębiorstw.

firma
Author: Junta Informa
Source: http://www.flickr.com
Przy sprzedaży jakiejś spółki bardzo ważną rzeczą jest wykonanie jej wyceny. Zresztą wyceny tego typu przydają się nie tylko w przypadku takich transakcji, ale też na przykład podczas negocjowania z bankami czy przed wejściem na giełdę.

Jak wygląda odpowiedzialność lekarzy za błędy, które popełnią w czasie leczenia, jak regulują to przepisy.

okulista
Author: Naval Surface Warriors
Source: http://www.flickr.com
Lekarz stawiając diagnozę bierze odpowiedzialność za to, co stanie się później z pacjentem, od jego zaangażowania i rzetelności niejednokrotnie będzie zależeć ludzkie życie. Oczywiście nikt nie może obwiniać osoby, która dołożyła wszelkich starań, aby się udało wyleczyć, jednak i w tym zawodzie zdarzają się różnego rodzaju pomyłki czy zaniedbania.

Z czym wiąże się upadłość konsumencka i kto powinien ją zgłosić?

prawo
Source: flickr.com
Każdemu czasem zdarzy się popaść w kłopoty finansowe. Choćbyśmy nie wiem jak doskonale byli zabezpieczeni trzeba być świadomym tego, iż nie możemy się czuć zupełnie bezpiecznie. Sytuacja może się całkowicie zmienić z dnia na dzień niekoniecznie z naszej winy.

Doświadczone porady prawne dla firm - gdzie ich wyszukiwać?

Młotek sędziego
Author: Tori Rector
Source: http://www.flickr.com
Prowadzenie działalności gospodarczej nakłada na przedsiębiorcę szereg zobowiązań. Powinności niestety nie kończą się tylko na zamawianiu asortymentu do sprzedaży czy poszukiwaniu nowych klientów. Czasem trzeba zająć się np. sprawami finansowymi. Jakby tego było mało, każdy kapitalista jest odpowiedzialny za to, w jaki sposób prowadzona jest dokumentacja. Z własnego doświadczenia doskonale wiemy, że nie każdy jest orłem np. w tematyce zagadnień księgowych.

Adwokat rozwód może nam zagwarantować błyskawicznie

adwokat na rozprawie sądwoej
Author: Gage Skidmore
Source: http://www.flickr.com
Od czasu do czasu jest tak, że musimy pójść do sądu oraz stawić się tam na rozprawie. Gdy nie mamy specjalistycznej wiedzy, to ma szansę się okazać, że sobie nie będziemy radzić, a co się z tym wiąże, że powinniśmy tutaj skorzystać z porady wyszkolonej osoby, która kwestie sądowe zna z zawodowego życia.

Stłuczki drogowe - zdarzenia, w których należy zachować chłodny rozum

Penalizacja kontaktów homoseksualnych
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Obecnie bezpieczeństwo jest czymś, co ludzie cenią sobie w największym stopniu. Zdecydowanie można powiedzieć, że liczba zagrożeń, które czekają na nas każdego dnia niepomiernie wzrosła i skutkiem tego jesteśmy o wiele bardziej rozsądni.

Pages