Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Transakcje w sieci ułatwia życie

Zakupy online mają z każdym tygodniem większą grupę zainteresowanych. Zdecydowanymi zaletami tych zakupów są zazwyczaj widocznie lepsze koszty i oczywista wygoda realizacji zakupu bez opuszczania przytulnego pokoju. Mamy niestety równocześnie ograniczenia w rozwoju handlu internetowego. Należy do nich niewystarczający stopień zaufania dokonujących transakcji do producentów mimo, że realnie analizując shopping internetowy jest bezpieczny jeśli tylko spełnimy parę prostych wytycznych.


Zakupy przez internet
Author: Thrifty Look
Source: http://www.flickr.com
Wśród wiodących portali z branży e-handlu w Polsce jest serwis Portal umożliwia wielu klientom w tym samym czasie nieskomplikowane funkcjonalności, które ułatwiają bezzwłocznie znaleźć to co chcemy mieć i wybrać najlepszego sprzedawcę lub dokonać zakupu od razu w obrębie samej witryny.

Kupujący na Ceneo powinien nim zdecyduje się na wybór i finalizację doczytać na temat najistotniejszych informacji, które pomogą w trafnym i pewnym kupowaniu przez internet:
- co nabywca może
Polecamy znać przede wszystkim prawo do odejścia od umowy w czasie 10 dni bez podania powodu albo pisemnej reklamacji w czasie dwóch tygodni. Dobrym pomysłem jest dodatkowo sprawdzić w jakim miejscu można znaleźć pomoc w razie problemów.
sakupy
Author: Praktycy.com
Source: Praktycy.com
- oferent
Polecamy upewnić się czy dane sklepu są prezentowane na stronie i czy są one prawdziwe, uzyskać pewność które metody zapłaty oraz dostawy sklep udostępnia, doczytać jego regulamin i dowiedzieć się więcej nt zasad ewentualnego zwrotu towaru. Warto także poczytać opinie o sprzedawcy, które na Ceneo można łatwo znaleźć. Proponujemy oprócz tego przekonać się czy opis i parametry produktu dokładnie spełniają nasze oczekiwania. Kolejnym zabezpieczeniem bezpiecznego zakupy jest przynależność danego sklepu do Programu Ochrony Kupujących.

Serwisy podobne do Ceneo ułatwiają nie tylko proste zakupy użytkownikom ale również dodatkowe miejsce promocji (np. poprzez ranking opinii, najlepszych sklepów, ofertę najniższych cen) i kanał realizacji transakcji współpracującym z nimi sklepom.

Jeśli masz ochotę zgłębić więcej wiadomości na przedstawiony tu temat, to użyj źródła opublikowanych w tym materiale.Shopping online to praktyczne, tańsze oraz łatwe rozwiązanie, które lepiej wykonywać świadomie. W taki sposób będzie również bezpieczne i efektywne na dłuższą metę.