Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

W dzisiejszych czasach potrzebne są porządne projekty i wybitni fachowcy

Dzisiaj nie za bardzo liczą się średnie projekty, tak samo jak nie ma miejsca dla specjalistów, którzy umieją „trochę tego i trochę tamtego”. Tak naprawdę najistotniejsze są projekty ambitne, nowatorskie lub chociażby solidne, a również ludzie, którzy są w stanie zarządzać tego typu projektami. To jest dopiero umiejętność, by połączyć te dwie sfery, najlepszych narzędzi i konkretnych ludzi na właściwych miejscach. To jak najbardziej przynosi najlepsze rezultaty.


szkolenie
Author: Sarvodaya Shramadana Movement
Source: http://www.flickr.com
Jak to w sumie osiągnąć? Nie ma na to łatwej recepty, bo nieczęsto rodzą się ludzie o niesamowitych zdolnościach. Nic jednak straconego, bo nie każdy musi być od razu genialnym człowiekiem, najważniejsze są różnorodne szkolenia, jakie przybliżają nas do tego celu. Jeśli chodzi o zarządzanie poważnymi projektami, to najbardziej pożądane certyfikacje - ta strona to prince2 egzamin i Cobit 5.

Prince 2 to zarządzanie projektami, metodyka oparta na produktach. Co istotne, stosować ją możemy, aby zarządzać i sterować projektami różnego rodzaju i różnej wielkości. Metodyka Prince 2 została pierwszy raz opublikowana w 1996 roku, jako standardowa metoda zarządzania projektami, które mogą pochodzić z różnych biznesowych dziedzin.

Dzięki swojej niezawodności błyskawicznie stała się niezwykle popularna, na przykład w Wielkiej Brytanii stała się powszechnie stosowaną metodą. Ciągle jednak zyskuje duże uznanie na całym świecie. najbardziej istotne w tej metodzie jest źródło, czyli PROMPT – Project Resource Organisation Management Planning Technique. To projekty informatyczne opracowane w latach 70. przez prywatną firmę Simpact Systems Limited. W późniejszym okresie wzbogacono tę metodykę o zarządzanie jakością. Na szkolenia zakończone egzaminem można się zapisać na stronie

Cobit 5, to program ceniony na całym świecie. Gwarantuje on pogląd biznesowy (end-to-end) w temacie zarządzania przedsiębiorstwem. Skupia się na przedsiębiorstwach z dziedziny technologii informacyjnych uwydatniając centralną rolę informacji i technologii w kreowaniu wartości dla organizacji każdego typu. Cobit 5 to solidne zasady, narzędzia analityczne, modele i praktyki, które definiują najlepsze przywództwo, znajdują się w tym także wytyczne pochodzące od ekspertów i przedsiębiorstw w kwestii zarządzania informacją całego świata.

Cobit 5 zapewnia najistotniejsze wytyczne dla personelu wykonawczego, a również dla osób, jakie podejmują istotne decyzje odnoszące się do korzystania z technologii.

Nie ociągaj się - jeżeli spodobał Ci się ten artykuł, to do zobaczenia są także inne zagadnienia na witrynie, która znajduje się pod umieszczonym linkiem.

Program pomaga liderom wielu firm, aby zaspokoić potrzeby każdego z interesariuszy w całym przedsiębiorstwie, maksymalizacje także w sposób profesjonalny wartość otrzymaną z informacji i technologii.