Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Jeśli potrzebujesz reklamy, która dotrze do rzeczywiście dużej grupy odbiorców, dowiedz się więcej o reklamie w autobusie

Każdy przedsiębiorca potrzebuje takiej formy reklamy, która pomoże mu optymalnie pokazać własny towar oraz dotrzeć do jak najszerszej grupy klientów. Niektórzy wykupują reklamy w prasie, pozostali cenią banery i billboardy ustawione w mieście i przy drogach. Ciekawą propozycją może stać się też reklama w autobusie.
komunikacja publiczna
Author: KAMEERU
Source: http://www.flickr.com
Firmy komunikacyjne oferują miejsca pod reklamy

Od jakiegoś czasu przedsiębiorstwa komunikacyjne w prawie całej Polsce zapewniają miejsca na reklamy w swych pojazdach. Jak wykazują statystyki, reklama w autobusie wiąże się z dosyć znaczącą skutecznością - .

Kliknij tutaj i zobacz szczegóły, które też mówią o podnoszonej problematyce. Przeczytasz tam dane, które z pewnością pogłębią Twą wiedzę na ten temat.

Ludzie przemieszczający się środkami komunikacji miejskiej często szukają czegoś, na czym da się wygodnie zawiesić wzrok. Nie każdy wozi przy sobie czasopisma lub powieść, co miałoby szansę zająć mu czas przejazdu, nie w każdej sytuacji także można podziwiać krajobrazy za oknem. To zatem zupełnie zrozumiałe, że monitor zainstalowany w autobusie, na którym emituje się krótkie wiadomości i reklamy, przykuwa spojrzenia i budzi zaciekawienie.

wnętrze autobusu
Author: shrinkin'violet
Source: http://www.flickr.com
Reklamy w autobusie miewają przeróżną postaćReklamy umiejscawiane w autobusach czy tramwajach nie sprowadzają się tylko do montowanych w nich monitorów. Bywa też, że można wynająć miejsce na reklamę na przeznaczonych ku temu tablicach, które instaluje się w różnych częściach wozu.

Zaciekawił Cię ten artykuł? Kliknij na następujący link (https://toc.org.pl/o-toc/ogolnie-o-toc/), tam zapewne odnajdziesz jeszcze większą ilość informacji na problem, który Cię zainteresował.

W licznych przedsiębiorstwach istnieje również możliwość wykupienia reklamy na pojeździe, wtedy autobus jest ozdobiony dużym zdjęciem charakterystycznym dla konkretnej marki. Należy jednakże pamiętać, że taka reklama łączy się już z wielkimi kosztami. Sprawdź szczegóły: .

Po reklamę do przedsiębiorstwa komunikacji miejskiej

Jeśli planuje się umieścić własną reklamę w autobusie, tramwaju albo busie, warto udać się do lokalnego przedsiębiorstwa komunikacji miejskiej albo do właściciela linii i poprosić o informacje na temat możliwości oraz ceny takiej formy reklamy. Informacji można szukać też na witrynie internetowej należącej do przedsiębiorstwa. Gdy dogra się już wszystkie szczegóły, pozostanie poszukać firmy, która zajmie się stworzeniem odpowiedniego spotu reklamowego.