Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Jak mogłyby być pisane skuteczne anonse?

Prawie wszyscy dodajemy raz na jakiś czas ogłoszenie w lokalnej prasie albo na jednym z internetowych portali ogłoszeniowych. Gdzie by to nie było, pisząc je liczymy na szeroki odzew, żeby takie dzieło spełniło kładzione w nim nadzieje.


Dlatego też musimy się nieco pochylić nad tą sprawą i w odpowiedni sposób je zredagować.


łóżka
Author: happy_serendipity
Source: http://www.flickr.com


Po pierwsze nasze ogłoszenie powinno zwracać uwagę potencjalnych interesantów. Po wtóre, zawartość ogłoszenia musi wskazywać na potrzeby prawdopodobnego klienta. Treść powinna być napisana w prostym oraz jasnym języku i powinna być dla czytelnika ciekawa. Powinno kończyć się tzw. "call to action", czyli wezwaniem do działania.oferta maszyny do laminowania maszyny do laminowaniaW praktyce wystarczyłoby sformułowanie "koniecznie zadzwoń" czy też "zobacz to!". Czytelnicy ogłoszeń najpierw widzą oczywiście nagłówek anonsu, dlatego też to do tego punktu trzeba się w dużym stopniu przyłożyć. W przypadku ogłoszeń publikowanych w serwisach internetowych, na spisie ogłoszeń widoczne są najczęściej trzy elementy: nagłówek, fotografia i urywek opisu.


zbiornik na gaz
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com


Badania sugerują, że aż ok. 80% zainteresowania potencjalnych odbiorców, to kwestia dobrze przygotowanego tytułu. Dobrze byłoby zawrzeć w nim wyrazy tego typu jak "promocja" czy "darmowy". To w dużym stopniu od takiego elementu jest zależne to, czy osoba zainteresowana kliknie na nagłówek i przeczyta treść ogłoszenia.
Jeśli chodzi o zdjęcia, to ważne jest nie tylko rzeczywiste zdjęcie sprzedawanego towaru, ale już sam fakt jego dodania. Jeśli chodziłoby o opis to należy pamiętać, że ogłoszenie to nie reklama oraz nie może być ono za długie. Treść musi z kolei budzić ufność odbiorców.