Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Swoja spółka to pragnienie masy ludzi — można być nareszcie panem swojego losu

Sporo osób decyduje się na to, by mieć własny biznes — to daje im dużą satysfakcję.


Praca na czyjś rachunek i pod cudze komendy nie każdemu przypada do gustu.


Biokominek Brasa
Author: Brasa
Source: Brasa
firmy
Author: Startup Stock Photos
Source: http://www.flickr.com


Są osoby, które mocno czują potrzebę niezależności i wolności. Wobec tego podejmują decyzję o założeniu swej firmy. I tu czasami przychodzi im się zderzyć z niełatwą rzeczywistością. Muszą zarejestrować swoją działalność. Na szczęście w XXI stuleciu trwa to tylko kilka chwil i można to załatwić bez wychodzenia z domu. Jednak powinniśmy być świadomym tego, że przyjdzie nam opłacać od początku ZUS. Zanim więc podejmiemy decyzję o rejestracji swojego interesu, to należy stworzyć jakiś biznesplan. W szczególności wówczas, jeśli mamy zamiar wynajmować lokal i zatrudnić pracowników. To znacznie zwiększy koszta i przeżycie pierwszych miesięcy, zanim zdobędziemy zamówienia czy pierwszych klientów, może być ciężkie. Jednak nie wolno się poddawać. Skoro podjęliśmy decyzję o własnej firmie, to znaczy, że było nam to pisane. Teraz musimy po prostu przeczekać najcięższy pierwszy rok. Później będzie już z górki. Ważną sprawą jest także mądra promocja (rozklejanie plakatów czy konkursy w mediach społecznościowych) i napisanie dobrej strony internetowej.


W tym celu powinniśmy skontaktować się z doświadczonym programistą, który przeprowadzi z nami wstępny wywiad. Ustali, na czym nam zależy oraz jakie posiadamy swoje pomysły na stronę. Powinna być ona przecież ciekawa, ale też prosta w obsłudze.