Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

W jaki sposób obecnie wykonujemy zdjęcia?

Dzisiaj do wykonywania zdjęć wykorzystujemy zazwyczaj telefonu. Również do wykonywania selfie wykorzystujemy telefon na specjalnym kijku.


Tym kijkiem może zostać Mini Selfie Stick.


mini selfie stick
Source: pixabay
Ma mocowanie do telefonu. Gwarantuje to pewne podłączenie Urządzenia bez porysowania obudowy smartfonu. Wysięgnik jest regulowany i może być wykorzystany do przyłączenia telefonu o każdym rozmiarze. Ma on możliwość robienia fotografii pionowo i w poziomie. Kijek nie potrzebuje akumulatorków. Konstrukcja teleskopowa kijka zezwala na jego regulację do około 60 cm. Dzięki temu mógłby on niezwykle daleko dosięgnąć a równocześnie zmieści się w torbie. Pasuje do dowolnego smartfona, którym robi się zdjęcia przyciskiem zgłaszania. Do kupienia może być w kolorze niebieskim albo różowym.


konstrukcje z klocków lego
Author: Christian Stocker
Source: http://www.flickr.com


Jest to jeden z wynalazków, który podbił sprzęty elektroniczne. Dostępne wysięgniki różnią się od siebie sposobem wyzwalania migawki. W każdym smartfonie mamy samowyzwalacz.

Jeśli po przeczytaniu takiego tekstu masz zamiar jeszcze bardziej precyzyjnie poznać to zagadnienie, zalecam tę witrynę (https://cafepanamera.com/brazylia-santos/), gdyż ona jest równie niebanalna.

Nie jest
sposobem wyzwalania migawki uznany za komfortowy, gdyż zdjęcie powstaje tu i teraz. Odmienną metodą wyzwalania migawki jest wyzwalanie jej za pomocą bluetootha. Dzięki temu kijek może mieć pod kontrolą migawkę aparatu w smartfonie. Jest to niezły pomysł, gdyż zdjęcie robi się w odpowiednim momencie. Wykonuje się to bardzo wygodnie, bo przez wciśnięcie przycisku w rękojeści narzędzia. Jednak należy pamiętać, że bluetooth bardzo marnuje prąd, zatem taka forma zasilania nie zezwala na długą zabawę zdjęciami. Migawkę możemy ponadto wyzwalać za pomocą pilota.


Jest to komfortowe rozwiązanie dopóki nie zgubimy gdzieś pilota. Jest to wygodniejsze rozwiązanie od przycisku w rękojeści wysięgnika, ale wszystko zależy od indywidualnych zapotrzebowań.