Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Nowoczesne zakupy to w dzisiejszych czasach podstawa. Jakie istnieją dobre narzędzia do tego celu?

E-procurement, hasło dla wielu osób brzmiące obco, to po prostu zakupy załatwiane drogą elektroniczną. Tego rodzaju innowacyjną formę robienia zamówień spotkać możemy nie jedynie w przypadku przedsiębiorstw. Korzystają z niej także urzędy. Co prawda, wprowadzanie tego systemu trwa długo, to jednak gwarantuje to tyle zalet, że warto poznać, na czym to polega. To idealne rozwiązanie dla osób, dla których liczą się mniejsze koszty zakupu, a przy tym szybsza obsługa i mniejsze zaangażowanie ludzi w obsługę transakcji.

Zakupy online
Author: Jorge Franganillo
Source: http://www.flickr.com
Zaimplementowanie e-procurement w firmach jest już czymś zwyczajnym, to sprawia bowiem, że właściciele firm dostają bardzo wiele. Każdy na pewno chce, aby jego firma nie miała strat, a tam gdzie jest to możliwe, by zyskiwała Tak jest i tutaj, można zmniejszyć koszty wytworzenia produktów i usług, a dzięki temu zwiększyć zysk z ich sprzedaży. Z tego powodu właśnie poszukuje się mniej kosztownych produktów oraz usług na ryku.

Wstąpienie naszego kraju do Unii Europejskiej oraz lepsze standardy wydatkowania środków publicznych spowodowały, iż także w administracji publicznej zmienił się sposób wydatkowania pieniędzy. Zauważono jak widać plusy zamówień elektrycznych.

Najważniejszym powodem do zastosowania e-procurement w administracji publicznej, ale również w przedsiębiorstwach są oszczędności na kosztach postępowania.http://www.sklep.acana.com.pl/24-mokra-karma-dla-kota mokra karma dla kotaSą to niemałe liczby, czasem nawet do 50% w porównaniu do modelu tradycyjnego. Ważne są również korzystne koszty kupna rzeczy albo usług, około 10-20% taniej niż w sposób tradycyjny. W jaki sposób działa e-procurement? Są to różnorakie narzędzia, które stosuje się do dokonywania zakupów drogą elektroniczną.

Jeżeli podoba Ci się publikowany tekst, to niewątpliwie zainteresują Cię również przydatne teksty, które odnajdziesz tu - one wciągną Cię bez reszty.Występują w wersji mniej złożonych aplikacji na Internet, które pozwalają na zrobienie jednorazowych zakupów, oraz również w postaci złożonych systemów do zarządzania zakupami w firmie czy urzędzie (poznaj więcej). Jednocześnie, choć urzędnicy oraz przedsiębiorcy częściej dyskutują o e-procurement, to takie rozwiązania wciąż napotykają duże trudności.

Wydaje się, że prosto można usunąć przeszkody, jak przyzwyczajenie do standardowego procesu zakupowego, ale już kolejne rzeczy są bardziej problematyczne. Mowa tutaj przykładowo o braku pieniędzy, a takim wydatkiem może być podpis elektroniczny czy brak wypracowanych procedur w komunikacji elektronicznej. To trudności, które są przeszkodą w pełnym rozwoju e-procurement.