Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Kilka faktów w temacie eko pieluch

Pieluszki najnowszej generacji. Nie bez powodu znalazły się w sprzedaży. Są idealną gwarancją zdrowego i stabilizowanego rozkwitu potomka. Pieluszki bambusowe zezwalają bardziej osłonić skórę szkraba i dać możliwość mu o wiele więcej komfortu.
Koncepcja jest niezwykle prosta. Na zewnątrz jest mięciutki polar, osłonięty od środka materiałem PUL. Skóra malucha przylega do antyseptycznego i antybakteryjnego bambusa. To gwarancja zdrowszej ochrony oseska. Dzięki pieluszkom bambusowym umożliwicie dziecku wygodę, na jaką większa część z nas nie posiadała szansy. Pieluszki bambusowe są szczególnie chłonne i delikatne. Przez to, że są to pieluszki zginane wysychają szybciej aniżeli gotowe wyłożenia. Pieluszki ekologiczne to wciąż najbardziej popularne pieluchy dla dzieciaczków.

http://www.wielorazowepieluszki.pl/
Source: http://www.wielorazowepieluszki.pl/
Okresy gotowania i zamęczającego prania już na szczęście ustały i obecnie mamy możliwość cieszyć się ślicznymi, prostymi w użyciu pieluszkami ekologicznymi. Pieluszki z kieszonką (jakie pieluszki z kieszonką wybrać?) bardzo dobrze sprawdzają się u najmłodszych maluchów, już od pierwszych sekund żywota, ale także u starszych, ponieważ są bardziej chłonne. Są delikatne, chłonne i wszechstronne, służą zarówno jako pieluszka, lecz także jako okrycie zabezpieczające przed słońcem w skwarne dni, jako kocyk, podkładka, potwierdzają się również w kąpieli. Pieluszki bambusowe są proste w użytkowaniu. Zdołamy prać je tak, jak i wszelkie inne pieluchy już w temperaturze 60 stopni a po dorzuceniu do prania płynu antybakteryjnego, zdołamy zniżyć temperaturę prania do 40 stopni.

Rozwiązań składania pieluszek jest mnóstwo, każdy znajdzie dla siebie optymalny, można np. zapinać pieluszki żabkami . Nie musimy też prasować pieluszek, gdyż pieluszka, jakiej nie wyprasowaliśmy jest lepiej chłonna. Pieluszki ekologiczne wykonane są z dużej jakości materiałów. Dwa brzegi pieluszek uwieńczone są fabrycznym brzeżkiem, a dwie brzegi są dokładnie obrobione zwyczajnie, dzięki czemu pieluszki ekologiczne, są mocne i nie niszczą się brzegi w czasie prania.

Zaciekawił Cię opisywany wątek? Nie czekaj, tylko zobacz nowy tekst (https://4stronysmaku.pl/kategoria-produktu/wina-bezalkoholowe/), który niewątpliwie bardzo Cię zainteresuje. Zobacz!

Pieluszki bambusowe z zapałem wykorzystywane są jako wkładki do otulaczy z kieszonką.