Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Kilka faktów w temacie eko pieluch

Pieluszki najnowszej generacji. Nie bez powodu znalazły się w sprzedaży. Są idealną gwarancją zdrowego i stabilizowanego rozkwitu potomka. Pieluszki bambusowe zezwalają bardziej osłonić skórę szkraba i dać możliwość mu o wiele więcej komfortu.

Koncepcja jest niezwykle prosta. Na zewnątrz jest mięciutki polar, osłonięty od środka materiałem PUL. Skóra malucha przylega do antyseptycznego i antybakteryjnego bambusa. To gwarancja zdrowszej ochrony oseska. Dzięki pieluszkom bambusowym umożliwicie dziecku wygodę, na jaką większa część z nas nie posiadała szansy. Pieluszki bambusowe są szczególnie chłonne i delikatne. Przez to, że są to pieluszki zginane wysychają szybciej aniżeli gotowe wyłożenia. Pieluszki ekologiczne to wciąż najbardziej popularne pieluchy dla dzieciaczków.

http://www.wielorazowepieluszki.pl/
Source: http://www.wielorazowepieluszki.pl/
Okresy gotowania i zamęczającego prania już na szczęście ustały i obecnie mamy możliwość cieszyć się ślicznymi, prostymi w użyciu pieluszkami ekologicznymi. Pieluszki (sprawdź -> www.fiorino.eu/sklep/pieluszki-bambusowe-i-algowe/pieluszki-bambusowe-wzory/pieluszka-bambusowa---chmurki) z kieszonką (jakie pieluszki z kieszonką wybrać?) bardzo dobrze sprawdzają się u najmłodszych maluchów, już od pierwszych sekund żywota, ale także u starszych, ponieważ są bardziej chłonne. Są delikatne, chłonne i wszechstronne, służą zarówno jako pieluszka, lecz także jako okrycie zabezpieczające przed słońcem w skwarne dni, jako kocyk, podkładka, potwierdzają się również w kąpieli. Pieluszki bambusowe są proste w użytkowaniu. Zdołamy prać je tak, jak i wszelkie inne pieluchy już w temperaturze 60 stopni a po dorzuceniu do prania płynu antybakteryjnego, zdołamy zniżyć temperaturę prania do 40 stopni.

Rozwiązań składania pieluszek jest mnóstwo, każdy znajdzie dla siebie optymalny, można np. zapinać pieluszki bambusowe (opinie na nasz temat) żabkami . Nie musimy też prasować pieluszek, gdyż pieluszka, jakiej nie wyprasowaliśmy jest lepiej chłonna. Pieluszki ekologiczne wykonane są z dużej jakości materiałów. Dwa brzegi pieluszek uwieńczone są fabrycznym brzeżkiem, a dwie brzegi są dokładnie obrobione zwyczajnie, dzięki czemu pieluszki ekologiczne, są mocne i nie niszczą się brzegi w czasie prania. Pieluszki bambusowe z zapałem wykorzystywane są jako wkładki do otulaczy z kieszonką.