Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

W jaki sposób ochraniać dokumenty w trakcie podróży?

W jaki sposób ochraniać dokumenty w trakcie podróży, w jaki sposób się zabezpieczyć przed ich stratą? Oto nieco konkretnych wskazówek!


Dokumenty w trasie to obok pieniążków najważniejsza rzecz, bez której nie obejdziemy się w trakcie wyjazdu poza granicę, zaś ich utrata wywoła u nas niezły stres oraz nerwy.
etui na kartę kredytową
Author: Alex Pepperhill
Source: http://www.flickr.com


Poniższe rady na pewno przydadzą się wszystkim wyjeżdżającym w troszeczkę dłuższą podróż jak też poza Stary Kontynent, tylko nie znaczy to, że będą całkowicie niepomocne dla wszystkich osób wyruszających na koniec tygodnia do jednego z europejskich miast.

Chcesz wiedzieć więcej na ów ciekawy temat? Namawiamy w takim razie na naszą nową stronę - można zobaczyć również link i należy w niego wejść.

naturalnie dopasujmy nasze potrzeby dotyczące ochrony dokumentów do charakteru naszej podróży.


Nie bagatelizujmy zagrożenia – przywłaszczenie może nam się przytrafić tak w czasie długiej podróży z plecakiem gdzieś w państwach tropikalnych, jak też w Europie, podczas kilkudniowego wyjazdu. Skrzynka mailowa, chmura - opcji przechowywania dokumentów w Sieci jest parę i wydają się dosyć kuszące, szczególnie w czasach, kiedy na prawie każdym rogu można znaleźć kafejkę Internetową z drukarką. Jednak… Co w wypadku, jeśli ktokolwiek włamie się na naszą skrzynkę mailową? Lepiej nie przechowywać duplikatów na skrzynce mailowej, jako że nigdy nie wiadomo, kto się do niej dostanie.

Jeśli chciałbyś przekazać komuś informacje na prezentowany temat, to kliknij na link oraz poczytaj szczegóły (iltex.pl/kontakt/) dotyczące tego zagadnienia - zapewne go zainteresują.

Jeśli zaś planujemy przechowywać kopie w chmurze, pamiętajmy o jak najdłuższym haśle dostępu.
Kolejnym podejściem jest kontakt z naszą jednostką do kontaktów w przypadkach awaryjnych, jaka posiada nasze kopie poświadczeń, żeby przesłała nam je mailowo (zaś maila skasujemy zaraz po wydrukowaniu papierów). Przed wyjazdem koniecznie wyekwipuj się również w etui na kartę kredytową.