Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Gra Jenga - wspaniała "planszówka" na każdego rodzaju okazję!

Szukasz prostej|bardzo łatwej i niezbyt pokomplikowanej gry, przy której to istnieje możliwość łatwo się odprężyć? Takiej, która niespodziewanie podniesie napięcie, jednakże w bardzo pozytywny sposób? Jeżeli tak, to bardzo dobrze trafiłeś! Dziś po opowiadamy o takiego rodzaju grze, w którą to możemy zagrać sami abo z całą paczką przyjaciół! A jeżeli w ogóle nie zna się ludzi naokoło, ta bez żadnego problemu przełamie między wami lody, tworząc niesamowitą atmosferę!
gra jenga
Author: Mr. Brian
Source: http://www.flickr.com


W dzisiejszych czasach bardzo wielu ludzi siedzi naprzeciw komputera, a gdy już się z kimś spotkają często wychodzi na to, że nie umieją normalnie rozmawiać lub paraliżuje ich zwyczajnie strach. Szczególnie w taki sposób odbywa się, kiedy WChodzi się pomiędzy ludzi, których to się nie zna lub niewiarygodnie chce poznać, lecz obawia się odezwać.

Nie czekaj, tylko poczytaj więcej pług śnieżny na omawiany wątek - informacje okażą się zapewne niesamowicie fascynujące, zatem kliknij tu i zobacz więcej.

Takiego typu sytuacji istnieje dość wiele i pomimo przydatności komputera, w takiego rodzaju sytuacji nam on nie pomoże. Może to jednak zrobić bardzo prosta gra rodzaju "planszowego". Takiego rodzaju gry kiedyś były codziennością, teraz już trochę zostały "po odsuwane", lecz w wielu wypadkach naprawdę potrafią uratować nie jedno spotkanie towarzyskie.

Ciekawi Cię ten artykuł? Jeśli tak, to odwiedź źródło klimatyzator przenośny bez rury a przeczytasz tam atrakcyjne informacje, które na długo zapamiętasz.

Jedną spośród takiego rodzaju gier jest gra Jenga, która to jak można zauważyć po naszym dzisiejszym wstępie bywa idealną nawet i najbardziej zdystansowaną osobę.
Niby same zasady bywają bardzo łatwe (naszym zadaniem jest konkretnie układać drewniane bloczki dosłownie jedna na drugą wyciągając je spomiędzy tych już skonstruowanej wieży "podstawowej"), a osoba przegraną jest ten z graczy, przy kim nasza wieża Jenga się po prostu wywali.