Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Masz firmę i szukasz dobrego pomieszczenia, w którym mógłbyś zrobić szkolenie – zobacz, w jakim miejscu warto szukać

Obecnie w Rzeczypospolitej jest ogromny boom na szkolenia. Polacy pragną podnosić swe umiejętności, które mogą przełożyć się później na zmianę pracodawcy i lepsze wynagrodzenie. Chęć doskonalenia wyraża dzisiaj podczas rozmów o pracę znacząca część ludzi poszukujących pracy.
na kursie
Author: Col Ford and Natasha de Vere
Source: http://www.flickr.com
Zauważyli ten trend także pracodawcy, którzy pojęli, że są co najmniej 2 powody, by robić szkolenia (rekomenduję zestaw szkoleniowy: FranklinCovey zarządzanie kryzysowe szkolenie) dla swoich pracowników. Jeden – wyjście ku potrzebom (wspomniana chęć podnoszenia kwalifikacji) – jedynie w pełni usatysfakcjonowany pracownik i taki, który czuje, iż w określonej firmie się rozwija a nie pozostaje w miejscu będzie właściwym i niezmiennym ogniwem zespołu. Po drugie – rozwój technologii przełożył się na wdrożenie w firmach wielu nowoczesnych programów – pracownik, który wie, jak je wykorzystać, nie bywa zestresowany i pracuje bardziej efektywnie. Więc zamiast co jakiś czas zmieniać kadrę, lepszym wyjściem jest w nią zainwestować. To zagwarantuje firmie stabilizację i pokieruje ją w kierunku rozwoju.Niestety nie każde przedsiębiorstwo ma w swym budynku odpowiednie pomieszczenia na szkolenia. Stąd niezwykle popularne stało się ich wynajmowanie. Bardzo szybkim i bardzo prostym sposobem na odnalezienie takiej w pobliżu jest wpisanie w wyszukiwarkę frazy – w zależności od tego, w jakim mieście jest siedziba główna zakładu – na przykład: ‘sale szkoleniowe wrocław’ (przykładowo: . Internet wciąż jest niezastąpiony, jeżeli chodzi o poszukiwania! Dzięki frazom typu ‘sale szkoleniowe wrocław’ odszuka się wiele stron internetowych, prezentujących oferty danych placówek. Najczęściej nadal bywają to hotele (fantastyczne wyjście również dla firm, robiących szkolenie (rekomenduję cykl szkoleniowy: zarządzanie strategiczne szkolenie) dla zatrudnionych osób, ale i rozproszonych po całym naszym kraju; w hotelu można wtedy zarezerwować też pokój na noc). Sale szkoleniowe można zarezerwować niezwykle prosto – również dzięki rezerwacji online. Następnie starczy jedynie zaprosić pracowników i przeprowadzić wykład. Wszystkim innym (przygotowanie stołów, stolika kawowego czy cateringu) zajmie się hotel bądź inna placówka wypożyczająca swe sale.