Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Masz firmę i szukasz dobrego pomieszczenia, w którym mógłbyś zrobić szkolenie – zobacz, w jakim miejscu warto szukać

Obecnie w Rzeczypospolitej jest ogromny boom na szkolenia. Polacy pragną podnosić swe umiejętności, które mogą przełożyć się później na zmianę pracodawcy i lepsze wynagrodzenie. Chęć doskonalenia wyraża dzisiaj podczas rozmów o pracę znacząca część ludzi poszukujących pracy.
na kursie
Author: Col Ford and Natasha de Vere
Source: http://www.flickr.com
Zauważyli ten trend także pracodawcy, którzy pojęli, że są co najmniej 2 powody, by robić szkolenia (rekomenduję zestaw szkoleniowy: FranklinCovey zarządzanie kryzysowe szkolenie) dla swoich pracowników. Jeden – wyjście ku potrzebom (wspomniana chęć podnoszenia kwalifikacji) – jedynie w pełni usatysfakcjonowany pracownik i taki, który czuje, iż w określonej firmie się rozwija a nie pozostaje w miejscu będzie właściwym i niezmiennym ogniwem zespołu. Po drugie – rozwój technologii przełożył się na wdrożenie w firmach wielu nowoczesnych programów – pracownik, który wie, jak je wykorzystać, nie bywa zestresowany i pracuje bardziej efektywnie. Więc zamiast co jakiś czas zmieniać kadrę, lepszym wyjściem jest w nią zainwestować. To zagwarantuje firmie stabilizację i pokieruje ją w kierunku rozwoju.

Niestety nie każde przedsiębiorstwo ma w swym budynku odpowiednie pomieszczenia na szkolenia. Stąd niezwykle popularne stało się ich wynajmowanie. Bardzo szybkim i bardzo prostym sposobem na odnalezienie takiej w pobliżu jest wpisanie w wyszukiwarkę frazy – w zależności od tego, w jakim mieście jest siedziba główna zakładu – na przykład: ‘sale szkoleniowe wrocław’ (przykładowo: . Internet wciąż jest niezastąpiony, jeżeli chodzi o poszukiwania! Dzięki frazom typu ‘sale szkoleniowe wrocław’ odszuka się wiele stron internetowych, prezentujących oferty danych placówek. Najczęściej nadal bywają to hotele (fantastyczne wyjście również dla firm, robiących szkolenie dla zatrudnionych osób, ale i rozproszonych po całym naszym kraju; w hotelu można wtedy zarezerwować też pokój na noc). Sale szkoleniowe można zarezerwować niezwykle prosto – również dzięki rezerwacji online. Następnie starczy jedynie zaprosić pracowników i przeprowadzić wykład. Wszystkim innym (przygotowanie stołów, stolika kawowego czy cateringu) zajmie się hotel bądź inna placówka wypożyczająca swe sale.