Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Chroń swój wizerunek – miej baczność na niemoralną konkurencyjność.

Posiadając firmę trzeba mieć świadomość, iż prawie na każdym etapie czatują pewne niebezpieczeństwa. Konkurencyjna firma jest stale uważna i chętnie działa w celu uzyskania jak najlepszej pozycji na rynku. Nierzadko posuwa się przy tym do niezbyt zgodnych z prawem działań. Dlatego też warto zdobywać informacje o tego typu problematyce. Poza tym wskazane jest poczynienie wszelkich kroków, jakie mogą zabezpieczyć interesy naszego przedsiębiorstwa.

prawa autorskie w internecie
Author: Serge Kij
Source: http://www.flickr.com
Nieuczciwa konkurencja w reklamie jest w stanie dotknąć każdego z nas. Istnieje nadzwyczaj dużo tego gatunku reklam, jakie łamią wiążące reguły. Przykładowo może to być oczernianie bądź reklama ukryta. Dlatego też powinniśmy starać się o to by samodzielnie przypadkiem nie popełnić tego gatunku przekroczenia. Jeżeli kogoś z nas dotyczy nieuczciwa konkurencja w reklamie należałoby zameldować o tym fakcie odpowiednim organizacjom (więcej dowiesz się na ). Kolejną istotną kwestią są prawa autorskie w Internecie (pozostałe informacje tutaj ). Nie każdy ma świadomość, że da się przypadkowo je łamać. Idzie tutaj na przykład o nieuprawnione wykorzystanie zdjęć. Bywa to nader skomplikowana kwestia, jaką zajmują się właściwe jednostki. Co bardzo ważne: prawa autorskie w Internecie są często przedmiotem rozmaitego typu szkoleń. Z pewnością opłaca się zainwestować nieco gotówki, by ktoś z firmy miał choćby podstawową wiedzę dotyczącą tego tematu. Bezsprzecznie pozwoli to na uniknięcie wielu nieprzyjemności powiązanych z – także nieumyślnym – łamaniem tych praw.Aby chronić posiadany wizerunek warto uzyskać sumienne informacje w odniesieniu do mechanizmów możliwych do zastosowania. W takiej sytuacji należałoby wprowadzić w przeglądarkę frazę: urząd patentowy znak towarowy (więcej dowiesz się na ). Wtenczas przedstawione będą rozmaite porady porady prawne Zabrze odnośnie zarejestrowania znaku towarowego. Warto dogłębnie zaznajomić się z taką kwestią. Zezwoli to nam na jak najlepsze chronienie swojego wizerunku. Toteż sformułowanie: urząd patentowy znak towarowy winno być analizowane przez każdego przedsiębiorce, jakiemu zależy na ochronie dobra swojego przedsiębiorstwa.