Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Reklama, którą dostajemy do rąk

Dlaczego robimy zakupy, co jest ich powodem? Najczęściej jest to potrzeba, gdy czegoś potrzebujemy, to kupujemy daną rzecz. Jednak gdyby zakupy były związane jedynie z potrzebami ludzkimi, to ludzie nie wydawaliby tak wielkich sum. Często kupujemy jakąś rzecz, bo widzieliśmy ją w jakiejkolwiek reklamie. Między innymi gazetki reklamowe potrafią zdziałać cuda.

Promocja w sklepie
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Kiedy zauważymy, że jakiś towar jest w niższej cenie, to po prostu kupujemy go, nie myśląc o tym, czy w ogóle potrzebujemy tego produktu. Chociaż oczywiście trzeba przyznać, że poza tym, iż w jakiś sposób tego rodzaju gazetki przekonują nas do zakupu, najczęściej niezbyt potrzebnych produktów, to pozwalają również kupić to, co jest potrzebne. Spoglądamy do gazetki reklamowej i okazuje się, że np. zapas cukru sensowniej ogarnąć w następny tygodniu, bo będzie sporo tańszy.Ogółem wiele produktów, których potrzebujemy do codziennego funkcjonowania, dzięki sprawdzaniu takich gazetek, możemy zakupić w niższej cenie. Powinniśmy, więc do nich zaglądać. Możemy też dzięki temu, że często takie gazetki reklamowe lądują w naszych skrzynkach pocztowych porównać oferty paru sklepów. A to naprawdę fajna sprawa. Bo czasem okazuje się, że nasz ulubiony sklep zmusza do wydania większej ilości pieniędzy.
Gazetki reklamowe
Jeśli chcemy, by produkty z naszego sklepu porządnie się sprzedawały powinniśmy zadbać o to, by dobrze je pokazywać. Reklama jest dźwignią handlu i wiemy o tym od dawna. Dlatego też tak powszechne są gazetki reklamowe. To świetny sposób na przyciągnięcie potencjalnego klienta. Jeżeli w gazetce będą również interesujące przepisy z wykorzystaniem towarów, które znajdują się w naszym sklepie i do tego dorzucimy osobę znaną, która będzie z wielkim uśmiechem zachęcała do skosztowania któregoś specjału, to mamy sukces murowany.

Ludzie będą przychodzili do naszego sklepu, bo będą mu ufać.

Poznaj więcej szczegółów w ofercie (https://sklep.acana.com.pl/71-acana-regionals-dla-psa) - one mogą rzucić całkiem nowe światło na rozpatrywaną w znajdującym się na tej stronie poście. Po prostu kliknij ten link.

Tak, więc rzeczywiście dobrze porządnie pomyśleć o marketingu naszego sklepu. Bo jeżeli zechcemy dawać byle jaką gazetkę reklamową, to lepiej nie wydawać jej wcale, bo konkurencja nas zupełnie połknie. Ludzie od razu zauważają, co jest fajne a co nie jest do końca przemyślane. A strata zaufania klienta to jedna z najtrudniejszych sytuacji.