Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Jakie są ciekawe podarunki w związku?

Związek dwóch ludzi to nie lada wyzwanie. No tak, powiedzmy to otwarcie. Przychodzimy na świat zupełnie sami, i poza niemowlęctwem, gdzie śpimy blisko rodziców, kolejne lata śpimy sami, budzimy się sami i sami sobie radzimy z utrudnieniami. Wiadomo, że są rodzice, którzy pomagają, jest rodzeństwo i znajomi, jednakowoż z żadnych z nich nie wchodzimy w taki silny związek, jak z naszym partnerem. To naprawdę niesamowite, zwłaszcza, że nie jesteśmy ze sobą tylko dla potomstwa, ale dla wielu innych spraw.
modelka w bieliźnie
Author: Alejandro Martinez
Source: http://www.flickr.com
Najczęściej zaczyna się od fascynacji i seksu. Tak zwana romantyczna miłość (lub jak kto woli 'od pierwszego wejrzenia') pojawia się w naszym życiu nagle i strasznie nas nęci. Chcemy więcej i więcej, fascynacja wypełnia nasze ciało, nasze zaczyna bić mocniej, chcemy tej drugiej osoby więcej i więcej. Później jednakowoż przychodzi chwila próby, po kilku miesiącach bowiem kończy się ta 'filmowa' miłość, zaczyna się prawdziwe życie. To jest ta chwila, kiedy miłość romantyczną zastępuje prawdziwy związek, jakby to powiedzieć, z krwi i kości. Niektórzy zamieszkują razem, i albo im to odpowiada, albo całkowicie się zawodzą na swoim partnerze.Wiele kłopotów może nagle się pojawić na drodze. Naturalnych, jak nasze usposobienie, które już takie zwyczajnie są, jakie są i trudno je zmienić. Przez pierwsze miesiące nie zauważaliśmy swoich negatywów, a nagle wychodzą jak z puszki pandory – jest wszystko, co nas denerwuje w tym drugim człowieku. Być może, są to wady, które sami mamy, bo według jednej z teorii wiążemy się z partnerem psychologicznie podobnym do nas... Są to jednak sprawy naturalne, dlatego, że jeśli kochamy drugą osobę to musimy go zaakceptować takim jakim jest. Wychodzą też inne problemy, powiedzmy natury estetycznej. Dopiero wtedy widzimy, jakim jest on brudasem, albo ona brudaską.

Wydaje się, że większy kłopot w tego typu sprawach mają mężczyźni. Wcześniejsze spotkania z dziewczyną to na mieście, nie widzieli się wcześniej w domu, nie widzieli swoich przygotowań. Zakupił jej przykładowo piękna bieliznę na prezent, którą następnie mu zaprezentowała. A bielizna w prezencie to całkiem odpowiedni pomysł. Pięknie! A obecnie, budzimy się razem, słyszymy siebie w rożnych prywatnych sytuacjach dnia codziennego, coś nam się wymsknie niekulturalnego, mamy swoje estetyczne wady, jak mlaskanie, które zaczynają denerwować. Pamiętajcie, nie panikujcie.

Czy jesteś zdania ten wątek jest niezwykle interesujący? Jeśli tak sądzisz, to wejdź na polecany serwis www - tam odnajdziesz nie mniej absorbujące dane.

To, że łączymy się w związki jest niesamowite, lecz nikt nie powiedział, iż będzie w takim związku bezproblemowo. Najkorzystniej podejść do tego na luzie, bez wyrzutów i nadmiernych oczekiwań. Najlepiej poznać drugą osobę lepiej zanim razem zamieszkamy.