Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Niemowlę w domu – na co musimy zwracać uwagę - zerknij na parę ważnych wiadomości.

Kiedy planujemy powiększenie rodziny powinniśmy mieć świadomość, ile zmian nas czeka. Przeważnie chcemy się do tego jak najbardziej przygotować, w związku z czym czytamy mnóstwo książek o tym, w jaki sposób dobrze zajmować się dzieckiem. Częstokroć korzystamy również z Internetu, poszukując wypowiedzi osób, które już posiadają dziecko i mają pewne doświadczenie w sprawach dotyczących karmienia czy kąpania noworodka.
W naszych umysłach roi się od pytań o to, czy na pewno sobie poradzimy.
niemowle
Author: Haylee Sherwood
Source: http://www.flickr.com

Po pierwsze, powinniśmy trochę poczytać o pielęgnacji ciałka niemowlęcia. Nie ulega wątpliwości, iż w pierwszych miesiącach życia dziecka trzeba zwrócić szczególną uwagę na kosmetyki jakich będziemy używać. Skóra dziecka jest bardzo delikatna,z łatwością ulega podrażnieniu, jest znacznie bardziej wrażliwa na działanie słońca, niż skóra dorosłego człowieka. Kosmetyki dla niemowląt (sprawdź pełną ofertę na tej stronie) opatrzone specjalnymi atestami są zawsze dobrze przebadane, a ich skład jest dostosowany do wysokich wymagań skóry malucha. Wybierając jakiś produkt, warto przeczytać jego skład i omówić swój wybór z farmaceutą lub lekarzem.

Jest Ci potrzebne łącze do strony? Zachęcamy zatem, abyś nacisnął tutaj i wówczas przeniesiesz się do nowego artykułu pełnego detali.

Niektóre dzieci mogą mieć tendencje do alergii, w związku z czym powinniśmy decydować się na produkty hipoalergiczne, sporządzone na bazie ziół i naturalnych składników. Prawdopodobnie bardzo szybko uda nam się odkryć, co najbardziej odpowiada wymaganiom skóry naszego maleństwa i nasze dylematy zostaną rozwiane.

Drugą kwestią, często sprawiającą problemy świeżo upieczonym rodzicom jest karmienie niemowlęcia. W wielu źródłach znajdziemy z pewnością znacznie różniące się od siebie opinie. Rzeczą, którą należy jednakże przede wszystkim pamiętać, jest kierowanie się instynktem. Po pierwsze, podawajmy dziecku pokarm w formie, jaką potrafi spożyć w danym wieku, jak najmniej przetworzony
.
Po drugie, warto zwrócić uwagę na akcesoria jakich dziecko będzie używać w trakcie jedzenia. Zarówno smoczki, talerzyki, kubeczki jak i łyżeczki dla niemowląt mają kształty celowo dostosowane do możliwości motorycznych dziecka w danym wieku.

Uważasz, że opisane informacje są absorbujące? Super, więc na pewno szczegóły tu mini kamery zamieszczone także Cię zainteresują.

Dobrze jest mieć to na uwadze przy wyborze tego typu artykułów - oferta łyżeczek dla niemowląt.

Koniec końców nie powinniśmy jednak stresować się na zapas. Asortyment akcesoriów do pielęgnacji niemowląt jest obecnie bardzo szeroki, co z jednej strony czasami może wprawiać nas w zakłopotanie, ale z drugiej mamy pewność, iż ostatecznie trafimy na to, co najlepiej odpowiada naszemu maleństwu. Rzecz jasna warto korzystać z różnego porad, ale tym, co jest najistotniejsze, jeżeli chodzi o opiekę nad naszym własnym dzieckiem zawsze jest instynkt rodzicielski i to jemu powinniśmy zaufać.