Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Oświetlenie LED, czyli jakie światło warto umieścić w sklepie.

Technologia diodowa LED rozwija się od jakiegoś czasu jednak ekspresowo. Oświetlenie LED stosowane jest naprawdę częściej w zróżnicowanych sferach naszego domowego życia.


sklep odzieżowy
Source: pixabay.com
Nowoczesna technologia diodowa LED przeżywa w naszym kraju wielki rozwój. Z oświetleniem LED spotykamy się przede wszystkim teoretycznie w wielu miejscach. Najczęściej oświetlenie to trafia również do sklepów zróżnicowanych branż. Na zastosowanie takiego typu oświetlenia decydują się ostatnio posiadacze sklepów spożywczych. W uzależnieniu od preferencji właściciela może on wybrać oświetlenie sklepu spożywczego całego obiektu. Ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby oświetlenie sklepu spożywczego oprawkami LED miało charakter dekoracyjny, zobacz: niezastąpione oświetlenie sklepu spożywczego. Oprawy LED mają oczywiście zastosowanie jako oświetlenie sklepu odzieżowego. Modne oświetlenie sklepu odzieżowego oprawami LED podkreśli jakość ukazanej w sklepie odzieży. Nowoczesne oprawy są coraz chętniej stosowane przez posiadaczy sklepów nie tylko dla tego, że wspaniale podkreślają jakość prezentowanego przez nich towaru. Najważniejszym motywem, dla którego po oprawy te będą sięgali zwłaszcza właściciele mniejszych osiedlowych sklepików jest energooszczędność. Warto sprawdzić: Firma (metoda 5s) TRILUX.
oświetlenie w sklepie
Author: Mike Mozart
Source: http://www.flickr.com

Dużo mniejszych sklepików musi konkurować ostatnio z wielkimi sieciami handlowymi. Nie ma się więc co dziwić, że ich posiadacze starają się pomniejszyć koszty powiązane z ich prowadzeniem. Jednym z bardziej efektywnych sposobów na obniżenie kosztów związanych z utrzymaniem sklepu jest obniżenie rachunków za energię elektryczną.


Powinniśmy to zrealizować montując właśnie energooszczędne oprawy LED. Są one przede wszystkim nie tylko energooszczędne, ale także wyjątkowo trwałe. W porównaniu z tradycyjnymi żarówkami, czy nawet oprawami halogenowymi świecą znacznie dłużej. Decydując się na oświetlenie sklepu oprawami LED można pamiętać o wybraniu opraw, które emitują światło mocno zbliżone do światła naturalnego. Jest to szczególnie ważne zwłaszcza wtedy, kiedy oprawami LED decydujemy się kupić oświetlenie do miejsca takiego jak sklep odzieżowy i spożywczy. Takie światło nie zmieni koloru oferowanych do sprzedaży ubrań, nie spowoduje też, że klient oceni wystawione wędliny jako po prostu stare. Ten typ oświetlenia można wykorzystywać bez obaw.