Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

jak wybrać domenę?

Czy moja firma powinna być widoczna w sieci internetowej? Zastanawia się nad tym większość właścicieli firm. Odpowiedź powinna być tylko jedna - oczywiście, że tak! W tych czasach to absolutnie jasna i oczywista sprawa, strona w sieci to jedno z podstawowych narzędzi promocji dla firmy. Poza informacjami o sektorze działalności można tam umieścić dane kontaktowe, ofertę, informacje o aktualnościach i mnóstwo innych, istotnych informacji.
Wielki łowca
Author: Future PR
Source: Future PR
Żeby dało się założyć stronę w internecie naturalnie potrzebujemy domeny (np. znalezionej na Aftermarket). Ważne jest by była to albo nazwa przedsiębiorstwa, lub programy lojalnościowe dla firm domena w konkretny sposób opisująca działalność albo produkt przedsiębiorstwa. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby domena była dowolnym słowem, lecz przecież nie o to idzie. Domena ma być także swego rodzaju reklamą, ma ułatwiać znalezienie naszego przedsiębiorstwa i poznanie oferty, a przez to znalezienie nowych klientów.

Żeby przekonać się czy dany adres jest wolny przydaje się wyszukiwarka dobrych domen. To narzędzie umożliwia sprawdzenie jaki jest koszt interesującego nas adresu internetowego, czy w ogóle jest dostępna, a jeśli nie, to kto jest właścicielem. Gdy dostaniemy tego typu wiadomości będziemy mieli możliwość albo wykupić domenę od razu albo skontaktować się z jej właścicielem w celu porozmawiania o odkupieniu jej.WWW
Author: Bull3t
Source: http://www.flickr.com
Najczęściej wybierane są oczywiście domeny Nie znaczy to, że inne adresy są gorsze, ale w naszym kraju jednak te nadal są zwykle wybierane. Jeśli chcemy mieć klientów również poza granicami polski świetnie zdadzą egzamin domeny eu czy com.

To nieważne czy będziemy mieli w adresie pl czy innego typu końcówkę i tak dobrze jest absolutnie przemyśleć jego wybór. To element, któremu część przedsiębiorców nie poświęca uwagi, a to ogromny błąd. Adres strony internetowej to pierwszy nośnik informacji o niej z którym ma styczność potencjalny kontrahent. Niech spełnia to zadanie. Oczywiście, czasami adres, który dla nas byłby najbardziej atrakcyjny zajmuje już przykładowo podobna firma. Nie powinno to być jednakże powodem do zmartwienia - zastanówmy się czy można inaczej tę domenę zapisać? Jeżeli to dwa słowa, to dlaczego nie z myślnikiem? A istnieje szansa, że uda się ją odkupić. Nie traktujmy naszej domeny nieuważnie, warto zwracać na nią uwagę.