Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

W jaki sposób odpowiednio oznakować teren prac budowlanych?

Obecnie nie przestrzeganie przepisów BHP uznawane jest za ważne przewinienie, jakie może być powodem wysokich kar pieniężnych oraz zatrzymywaniem robót budowlanych. W niniejszym artykule powiemy o zazwyczaj zaniedbywanym przepisie.


garnitur
Author: Ervins Strauhmanis
Source: http://www.flickr.com
Po skończonych pracach, pracownicy nader często nie pamiętają, by prawidłowo oznaczyć obszar prac. Staje się to przyczyną wypadków, gdzie czasem ważnym urazom ulegają piesi, jacy nie spostrzegli po zmroku wykopu. Jeśli jesteś z branży budowlanej, na pewno wiesz, że wiąże się to z późniejszymi kłopotami. Z doświadczenia wynika, iż w zupełności wystarczająca jest taśma pcv, jaką na koniec dnia robót trzeba zabezpieczyć teren niebezpieczny pełna oferta na .

Czy masz ochotę może dostać link do strony wino z gewurztraminer, gdzie czekają na Ciebie następne wpisy? Myślimy, że spodoba Ci się nowy serwis.

Czynność owa często omijana przez pracowników młodych, którzy nie mają doświadczeń zawodowych. Zaś to właśnie Ty na samym początku będziesz pociągnięty do odpowiedzialności. Z tego powodu zobligowany jesteś do zadbania o właściwą ilość rolek taśmy, ale nie uważaj tego za dodatkowy koszt.

Jeżeli na ten temat posiadasz zapytania, to poznaj więcej detali na prezentowane zagadnienie, klikając tu - informacje okażą się zapewne atrakcyjne.

Ta zwykła taśma może być dla Ciebie reklamą. Zapytasz jak? Taśma, którą stosuje się do zabezpieczania obszarów robót, musi być dobrze widoczna, ale wcale nie musi być biało czerwona. Z tego powodu taśma z nadrukiem logo twojej firmy nie tylko zabezpieczy obszar robót, lecz stanie się dodatkową formą promocji twojej firmy taśma z nadrukami. Drugą prawie wcale nie szanowanym przepisem jest oznaczenie rury przez położenie taśmy w rowie przed jego zasypaniem. Taśma pcv musi znajdować się nad rurami po to żeby kolejni robotnicy byli w stanie łatwo znaleźć instalację. Niestety nader nagminne są przypadki zniszczenia instalacji, gdyż nie była właściwie oznakowana.


Taśma z pcv choć zdaje się być niepotrzebna to jednak jedynie ona potrafi odpowiednio i dodatkowo tanio oznaczyć obszar prac. Ponadto dobrze zareklamuje firmę.