Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Jak spowodować, żeby salon w Twoim mieszkaniu był wyjątkowo przytulny? Kilka fajnych rozwiązań dla małych i dużych pomieszczeń

Salon to z pewnością jedno z najważniejszych miejsc właściwie w każdym domu - to zwykle tam spędzamy najwięcej czasu i się relaksujesz, nic zatem nadzywczajnego, iż większość z nas stara się, żeby salon był naprawdę przytulny i zachęcał do odpoczynku.
Jak osiągnąć niewielkim kosztem taki efekt?


Kominek zrobi fantastyczną atmosferę na długie wieczory


inwestycja
Author: epSos .de
Source: http://www.flickr.com


Jeśli masz duży dom, wówczas bez wątpienia nie możesz obyć się bez niego - kominki marmurowe to niemal gwarancja iż w salonie będzie panowała wyjątkowo romantyczna atomsferaa. Któż z nas nie chciałby spędzić zimowego wieczoru z dobrą książką i kieliszkiem wina przy własnym kominku? Jeżeli jesteś miłośnikiem tego typu klimatów, wtedy trwałe kominki marmurowe z pewnością dobrze się sprawdzą.


Wygodne fotele


Salon to miejsce, w którym zazwyczaj odpoczywamy - warto więc zadbać o to, aby było tam nie tylko ślicznie, ale przede wszystkim wygodnie. Jeśli postawisz na wygodne fotele lub kanapy, wtedy bez wątpliwości nie będziesz tego żałować, a właściwie każdy z Twoich gości znajdzie właściwe miejsce dla siebie - bardzo pomocna strona, warto zajrzeć. Z czasem najprawdopodobniej każdy z domowników będzie mieć swoje ulubione miejsce w salonie.


Dużo poduszek!


Właściwie nic nie tworzy tak świetnego klimatu jak dużo poduszek w salonie - dzięki nim będzie o wiele bardziej przytulnie.
Jeśli dołożysz do nich przykładowo gruby kocyk na kanapie, a jednocześnie ozdobisz salon większą liczbą świec czy latarenek, wtedy bez wątpliwości uda Ci się zrobić niezapomniany klimat.

Masz duży kłopot ze znalezieniem efektywnego rozwiązania Twojego dylematu? Z pewnością skutecznie pomoże Ci ta strona standard tisax.

Pamiętaj jednak, aby w żadnym wypadku nie przesadzić z ilością dodatków, które zazwyczaj później zbierają tylko kurz i są zbędne.