Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Obecne tendencje w branży wnętrzarskiej – jakie są te najczęściej wybierane

Pragnąc poruszyć tematykę dekoracji wnętrz należy zauważyć, iż branża ta staje się coraz bardziej popularna – wzrasta także ilość gazet poświęconych tej tematyce jak i liczba ludzi, którzy te gazety kupują.


Również media nie są obojętne na rosnąca popularność i zainteresowanie sektorem aranżacji wnętrz – produkowanych jest coraz więcej programów, w których udziela się niezbędnych wskazówek mówiącym nam jak w ciekawy sposób możemy zaaranżować dane wnętrze.
Aranżacja wnętrz jak większość sektorów podąża za modą – i tutaj również możemy zaobserwować pojawiające się nowe trendy – gdzie takie ciągle zmniające się trendy można zobaczyć? Przede wszystkim są one pokazywane w magazynach, jednakże dla tych, którzy wyjątkowo interesują się tym tematem, organizowane są tak zwane targi wnętrzarskie, na których prezentowane są aktualne tendecje – wówczas również nowi producenci mają szansę pokazać swoje prace - . Targi takie są perfekcyjnym miejscem, które daje nam możliwość zaczerpnięcia wielu ciekawych pomysłów, które możemy wykorzystać urządzając swój dom.


designerskie fotele
Author: Sarah Sammis
Source: http://www.flickr.com


Aktualnie nadal najczęściej wybierany jest styl skandynawski charakteryzujący się prostotą i wyczuciem estetyki – królują jasne kolory oraz minimalizm.

Jeśli Twoim zdaniem ten tekst jest pasjonujący, to zobacz również pomocne źródło (https://www.ambro.pl/), które zawiera interesujące informacje - one z pewnością Cię zaciekawią.

Zdecydowanie jest to styl uwielbiany przez większość z nas – nie tylko za swoją minimalizm, który jednocześnie jest niezwykle wyrafinowany, ale także za wysoką jakość materiałów - wykorzystywane są zazwyczaj materiały naturalne także o neutralnych barwach, by nie zaburzyć efektu. Bardzo często wykorzystuje się także drewno – które podkreśla surowość stylu skandynawskiego. Jeżeli pragniemy w jakiś sposób rozweselić wnętrze, ocieplić jego surowy wygląd, możemy zdecydować się na oryginalne dodatki – aktualnie nadzwyczaj popularnym dodatkiem są fotele – ale nie te zwyczajne, tylko designerskie fotele, które zachwycają swą oryginalnością i stają się intrygującym elementem wystroju wnętrza, często przyciągając naszą uwagę - modne wnętrze.


Możemy spodziewać się, że Kupno takiego fotela będzie wiązać się z dużym wydatkiem, na co wskazuje już sama nazwa designerskie, jednaże istnieją miejsca takie jak komisy mebli czy antykwariaty, w których bardzo często możemy znaleźć ciekawy mebel w naprawdę dobrej cenie.