Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Zwierzak w domu: co jest niezbędne, aby pupil był zdrowy i silny?

Coraz więcej osób decyduje się na wzięcie do domu czworonoga. Najbardziej popularne są rzecz jasna psy oraz koty, które w naszych domach trzymane są najczęściej. Niezależnie od tego, czy decydujemy się na psa czy kociaka, zawsze powinniśmy pamiętać o tym, że czworonóg nie jest rzeczą. Wymaga solidnej troski, pożywienia, wizyt u weterynarza.


Opieka nad kotkiem i psiakiem to przede wszystkim porządnie dobrana karma. Na chwilę obecną w sprzedaży nie brakuje zarówno karmy suchej, jak też mokrej. Powinno się pamiętać, że małe zwierzaki mają inne wymagania co do pożywienia niż dorosłe. W konsekwencji dla kociąt czy szczeniąt powinno się wybierać inną karmę niż dla zwierzaków już dorosłych. W przypadku młodych zwierzaków bardzo dobre produkty kupić można przede wszystkim w gabinetach weterynaryjnych.

Lepiej nie decydować się na zakup tego rodzaju środków w zwykłych sklepach. Witaminy dla psa oraz kota pochodzące od weterynarza, nawet w sieci, to gwarancja tego, że są to produkty najwyższe jakości, które dostarczają zwierzakom wszystkich niezbędnych składników odżywczych. W przypadku młodych zwierząt ogromne znaczenie ma witamina D, która sprawia, że łapki zwierzęcia nie krzywią się.

kot w kuwecie
Author: Tom Thai
Source: http://www.flickr.com
Każdy, kto podejmuje decyzję o przygarnięciu kociaka musi pamiętać o regularnym kupowaniu żwirku. Z kotem nie trzeba wychodzić na spacery – wystarczy zapewnić mu kuwetę , która będzie wypełniona piaskiem bądź żwirkiem.

Aby poszerzać wiedzę w tym dziale - kontynuuj poznawanie (http://www.konstrukcje-reklamowe.pl/galeria/) kolejnych niebanalnych myśli w przeróżnych tekstach. Wejdź w ten link i czytaj bez limitu.

Żwirek jest wyborem dużo lepszym. Najlepiej sprawdza się żwirek dla kota, który cechuje się ogromną wydajnością.


Wprawdzie żwirek silikonowy dla kota nie kosztuje mało, ale wystarcza naprawdę na bardzo długo, a jednocześnie świetnie pochłania niemiły aromat w mieszkaniu. W sklepach znajduje się jest również żwirek drewniany, który jest prawdziwym hitem ostatniego czasu. Jest to produkt najbardziej ekologiczny spośród wszystkich dzisiaj oferowanych. Z powodzeniem można go nawet wyrzucać do WC, nie zastanawiając się nad tym, czy muszla się zapcha. To żwirek najlepszy dla zwolenników ekologicznych rozwiązań.