Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Jaki notatnik mieści się w kieszeni oraz czy może być gadżetem promocyjnym?

Często mamy potrzebę gdzieś zapisać jakąkolwiek ważną informację. Zazwyczaj mamy w portfelu karteczkę i pisak, lub pewien notatnik.
towary
Author: Lelou
Source: http://www.flickr.com


Istnieje niezwykle stylowy notes, jaki nie jest wielki oraz zmieści się w kieszeni.


Mamy tutaj na myśli notatnik Moleskin z taśmą. Jest to kieszonkowy notatnik w twardej opraWCe z okładką moleskin. Notatnik taki ma wielkość A6 i jest wyposażony w taśmę elektryczną, co bardzo ułatwia jego zamykanie. Jeśli chcemy zaznaczyć ostatnią zapisaną stronę, to notatnik ten posiada tasiemkę do zaznaczania takiej strony. Nigdy już zatem nie będziemy musieli poszukiwać swych ostatnio zanotowanych danych. Notatnik ma 80 kartek w kratkę, a gramatura papieru to 70g. Notatnik ten jest pakowany w pojedynczy woreczek z folii. Na okładce można by ponadto nanieść logotyp przy pomocy metody laserowego graweru lub zrobić tłoczenie na wierzchu notesu. Można by go kupić w kolorze czerwonym, niebieskim lub białym.


wyroby
Author: darkday
Source: http://www.flickr.com


Ma on dodatkową kieszeń na luźne karteczki bądź niezbędne wizytówki. Jest on zamykany na gumkę i posiada przydatną materiałową zakładkę w kolorze pasującym do okładki. Oprawka o zaokrąglonych rogach nie wystaje poza kartki.przejdź do strony urządzenie hifu sklep urządzenie hifu sklepTa oprawa notatnika sprawia, że jest on bardzo leciutki. Nie będziesz wiedział nawet, że masz go w każdym wypadku przy sobie. Również bardzo zadziwia swoją odpornością oraz elastycznością. Jest on poza tym wyposażony w uchwyt na jakikolwiek pisak. Notatnik taki może być przeznaczony dla twórców komiksów.
Poszczególna karta podzielona jest na cztery okienka z obszarem na komentarz. Można go kupić w markecie internetowym za cenę około 60 złotych. To nie jest dużo biorąc pod uwagę to, że jest to klasyk pośród produktów Moleskin.