Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Jak powinien zostać stworzony solidny i wytrzymały nawet na silne podmuchy wiatru parasol?

Na jesieni, gdy na dworze jest niezwykle nieprzyjemnie i deszczowo, bardzo przydatny jest dobry parasol, który byłby nie tylko stworzony z dobrych oraz odpornych na działanie wody materiałów, lecz także byłby wytrzymały nawet na silniejsze podmuchy wiatru.


Jeśli dodatkowo będzie prezentował się bardzo elegancko i będzie miał wygodną gumową rączkę, to ogół wygląda niezwykle zachęcająco.
Taki właśnie okazuje się być parasol golf, który pierwotnie został utworzony dla uwielbiających grę w golfa ludzi mieszkających na terenie Wysp Brytyjskich. Parasol golfowy ma relatywnie szeroką średnicę czaszy, co zapewnia doskonałe zabezpieczenie ubrania zarówno przed deszczem jak i przed słońcem. Wytwarzany jest on w opcji dla mężczyzn i dla kobiet. Odmienność polega przede wszystkim na kolorystyce. Można zatem kupić go w odcieniu czarnym, ale również zielonym, czerwonym czy też w wersji reklamowej - z odcieniami konkretnej firmy.


maluch
Author: Steve Jurvetson
Source: http://www.flickr.com


W czasie silnych podmuchów wiatru powstaje mocne nadciśnienie, które jednak może być w pewnym stopniu minimalizowane przez zawierającą dwie warstwy czaszę. Posiada ona również nano warstwę, która ponadto zabezpiecza parasol przed nieodpowiednim działaniem deszczu. Tego typu parasol posiada wytworzony z włókna szklanego sprężysty stelaż, który gwarantuje bezpieczeństwo podczas silnych podmuchów wiatru. W zależności od konkretnego modelu, taki produkt może mieć pojedynczy albo podwójny baldachim.
Wartym zauważenia jest również fakt, że takie parasole mogłyby mieć różne cenione zaświadczenia bezpieczeństwa, np. TÜV czy CE. Parasol golf jest naturalnie wyposażony w elegancki futerał. Cena takiego produktu jest w dużej mierze uzależniona od wytwórcy oraz mogłaby wynosić ok.

Zaintrygował Cię ten artykuł? Jeśli tak, to śmiało sprawdź, co się znajduje w ofercie preparaty mlekozastępcze dla cieląt, która dotyczy podobnej kwestii.

100-300 złotych.