Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Co jest idealnym rozwiązaniem dla każdego miłośnika aktywnego odpoczynku?

Każda osoba, która lubi w aktywny sposób organizować własny niezajęty czas oraz dużo podróżuje, na pewno potrzebuje dobrego ekwipunku w formie chociażby solidnego i praktycznego plecaka.
plecak helikon ratel
Author: Steve Larkin
Source: http://www.flickr.com


Jeżeli ponadto tego typu osoba interesuje się sprawami, które są związane z survivalem, to znakomitym wyjściem jest plecak taktyczny.


gołąb
Author: Phil Fiddyment
Source: http://www.flickr.com


Od zwykłego plecaka różni się on tym, że jest wykonany ze znacznie lepszych jakościowo materiałów, co zapewnia, że nie rozerwie się przy pierwszej okazji. Najlepiej byłoby, żeby jego budowa była oparta na dużym doświadczeniu wytwórcy i naturalnie użytkowników, którzy w praktyce wypróbowali jakość tego produktu. Jeżeli chciałbyś zakupić dobry plecak Helikon Ratel jest tym, czego szukasz. Ma on pojemność 25 litrów, więc znakomicie będzie się sprawdzać w codziennych czynnościach. Jednak jest to plecak taktyczny, więc posiada również specjalistyczne komory oraz kieszonki, w które można by wkładać m.in. radiostację czy też wkład hydracyjny.


Plecak Helikon Ratel jest zaopatrzony w 2 będące na zewnątrz komory, co pomaga w sprawnym rozlokowywaniu koniecznego wyposażenia. Plecak (pozostałe informację dostępne będą tu) może być też wzbogacony w ramę, jaka może ułatwiać jego używanie. Ma też miękkie szelki oraz usztywnienie dla pleców użytkownika. Jeśli planujemy przenosić ciężkie ładunki, niezwykle pomocny w rozłożeniu ciężaru byłby duży pas biodrowy. Ponadto plecak ma funkcję podwieszania małego sprzętu za pomocą oczka D-Ring.
Plecak ma także znajdujące się z boku szlufki z klamerkami. Warto ponadto zwrócić uwagę na fakt, że wersja A-Tacs jest wyprodukowana z Cordury 500D. Wysokość plecaka to 45cm, szerokość 26cm, zaś głębokość komory głównej to 12 centymetrów.