Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

W jaki sposób postawić magazyn?

Niesłychanie wielu młodych przedsiębiorców popełnia ogromny błąd - najzwyczajniej w świecie całkowicie deprecjonują ogromną rolę magazynu w temacie prowadzenia sklepu internetowego. A w końcu fakty są takie, że w większości przypadków przynajmniej niewielki magazyn jest niezbędny. Możemy rozumować inaczej, ale co z tego, jeśli mocno się mylimy?
magazyn z asortymentem
Author: Emily May
Source: http://www.flickr.com
Wiadomo - finanse. Nie można powiedzieć, iż posiadamy wystarczające środki na to by założyć magazyn. W końcu to kupa kasy! Zapewne giganci internetowi są w stanie sobie pozwolić na ogromne magazyny, ale raczej nie my. Dlatego też warto pomyśleć w jaki sposób stworzyć ten magazyn, który będzie pod każdym względem w porządku, a jednak nie będzie przesadnie drogi. To także tak naprawdę zależy od rodzaju założonego przez nas sklepu. A więc regały magazynowe (sprawdź produkty przedsiębiorstwa Olejnik Systemy Magazynowe Sp. z o.o.) są niezbędne, gdy w rachubę wchodzi dystrybucja np. albumów muzycznych, lecz jeżeli prowadzimy sklep z powiedzmy kosmetykami, nierzadko niezbędna jest jakaś lodówka. To także mocno zależy od typu owych kosmetyków...

W zasadzie chodzi o to, że musimy w odpowiedni sposób przystosować magazyn (regały na palety) do swoich potrzeb. Trudno również radzić, które regały są najbardziej wskazane, ale tak naprawdę bardzo często regały jezdne (zobacz solidne regały przejezdne znajdziesz tu) odgrywają przydatną rolę. Należy również dodać, iż klienta interesuje to, aby wiedzieć czy na pewno dystrybuowany przez nas towar leży w magazynie. Jeśli obiecujemy, że jest, klient może nawet wpłaca pieniądze, a później niestety dowiaduje się, iż coś jest nie w porządku, to bez wątpienia nie będzie przesadnie uradowany. Może nawet już nigdy u nas nie kupi! A należy zakładać, że każdy klient to skarb.Dbajmy w takim razie o logistykę - w żadnym przypadku towar, którego nie ma w magazynku i hurtowni nie powinien widnieć w ofercie. To najzupełniej nieodpowiedzialne. Chociaż oczywiście wpadki i tak mogą się zdarzać. Jednakowoż chodzi się o to by w żadnym wypadku takowych błędów nie było zbyt dużo. W takim razie: niezmiernie istotne jest to, aby rozsądnie podejść do wszystkich kwestii mających związek z prowadzeniem magazynu. Czy wyobrazić sobie sprawny sklep bez odpowiednio magazynu?