Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Przydatne zimą oraz latem - dwaniki do samochodów jak też boxy niezastąpione w każdym aucie

W naszym państwie przez większość roku są ciężkie warunki atmosferyczne. Niekiedy pada mżawka, a z tym – wiadomo – puch. Posiadając auto można to odczuć, gdyż ilość wnoszonego błota czy śniegu jest spora.

Dlatego warto zainwestować w dywanik do bagażnika , gdyż w bagażniku też wnoszone są śmieci. Zamiast tracić czas na czyszczenie bagażnika, można by ułożyć taki chodnik. Wystarczy go wyjąć, wytrzepać lub wyczyścić, powycierać, jeżeli jest wilgotny i następnie włożyć. Proste.

Zainteresował Cię nasz wpis? Należy najechać na poniższy link i można zobaczyć tam (http://www.sklep.techkar.pl/filtr-mini-red1-karcher-techkar,3,3549,2725) inne nasze wątki. Mamy nadzieję, że także przypadną Ci do gustu.

Dywaniki gumowe polecane są zwłaszcza jesienią lub zimą . Posiadają podwyższone boki, które osłaniają całą podłogę bagażnika. Produkowane są z wysokiej klasy gumy z domieszką kauczuku, co rzeczywiście je umacnia. Istotnym walorem jest nieobecność zapachu gumy, który mogliśmy w dawnych latach zauważyć kupując tego rodzaju akcesoria do samochodu. Dostosowane są – co istotne - do typu wozu, a więc bez problemu możemy dobrać właściwy dywanik gumowy - . Główną ich cechą jest duża wytrzymałość na siły mechaniczne, które niewątpliwie widzimy w bagażniku. Odporne są też na niskie i wyższe temperatury. Taka propozycja sprawdzi się tym bardziej zimą i docenią to kierowcy jeżdżący w góry.
Lexus LS 600h L
Author: © Lexus
Source: © Lexus


Następnym znanym gadżetem samochodowym są boxy dachowe. To świetny sposób, jeśli nie wystarcza nam bagażnik, aby pomieścić wszystkie rzeczy. Czym się kierować wybierając box? Ponieważ trzeba zastanowić się, co będzie się transportować i czy box ma być tylko sezonowo czy całoroczne. Jeśli to akcesorium potrzebne będzie wyłącznie sezonowo trzeba pomyśleć o długości boxu. Przyda się takie wyjście w czasie przewozu nart tak, by bez kłopotu mogły się zmieścić.Całoroczna odmiana boxu powinna posiadać optymalną kubaturę, bowiem wtedy może pomieścić nasze bagaże. Niewątpliwie format ma też znaczenie, bowiem w niewielkim samochodzie nie sprawdzi się zbytnio pokaźny box. Będzie zachodził na przód szyby, a to będzie komplikować komfortową jazdę. Wszystkie wydania omawianego akcesorium mają wygląd aerodynamiczny, który nie ma żadnego wpływu na jazdę. Oczywiście producenci zapewnili postać boxu sprawiając, że świetnie komponuje się do konkretnego modelu samochodu. Boxy z pewnością sprawdzą się w dużych rodzinach oraz w czasie przewozu większych rzeczy.