Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Atrakcyjne galerie handlowe w Krakowie

Kraków to miasto jakie położone jest w województwie małopolskim, jest to drugie największe miasto w Polsce co do okazałości i liczby zaludnienia. W zamierzchłych czasach Kraków był też stolicą Polski. Teraz to wielkie i czarowne miasto przyciąga mnóstwo polskich i zagranicznych turystów, ponieważ bogata historia tego miasta jest bardzo popularna.


Kraków
W Krakowie znajduje się mnóstwo zabytków oraz atrakcji krajoznawczych, największym zainteresowaniem cieszy się rzecz jasna krakowski rynek, Sukiennice, oraz także Zamek Królewski na Wawelu. Będąc w Krakowie warto wybrać się także do dzielnicy żydowskiej Kazimierz oraz na któryś z kopców, których nie brak w całym mieście. Oprócz atrakcji krajoznawczych i zabytków Kraków jest też miastem nadzwyczaj rozwiniętym pod względem handlowym, znajduje się tu wiele sklepów, sklepików oraz dużych galerii handlowych. Każde centrum handlowe Kraków jest ochoczo oblegane przez kupujących - miejscowych oraz turystów, w galeriach znajduje się mnóstwo sklepów - odzieżowych, spożywczych, ze sprzętem RTV oraz AGD itp., natomiast po sprawunkach można wybrać się do kina, do kawiarni, restauracji albo pizzerii, jakie również mieszczą się w krakowskich centrach handlowych . Do najmocniej słynnych ggaleria (przejdź po tym linku)można zaliczyć Galerię Krakowską, jaka znajduje się w centrum miasta oraz jest połączona z dworcem PKP i PKS, niemniej jednak nie mniejsze zaciekawienie wzbudza Galeria Kazimierz, Galeria Krokus bądź Bonarka.


galeria
Author: Monika
Source: http://www.flickr.com
W każdej ważniejszej części miasta znajdują się różnorodne centra handlowe, pociągające multum Klientów, wskutek tego będąc w Krakowie naturalnie pożądane byłoby wybrać się do któregoś z nich. Naturalnie prócz galerii handlowych należałoby wybrać się też do okolicznych, mniejszych sklepików, restauracji lub kawiarni, wiele z nich ma nie byle jaki, niepowtarzalny nastrój, toteż cieszą się okazałym zaintrygowaniem miejscowych oraz turystów.