Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Konieczne wyposażenie każdego domu

W każdym mieszkaniu dostrzec można elementarne rodzaje mebli, które do swobodnego egzystowania są po prostu potrzebne. Do tych, które umieszczone zostały w tej grupie wlicza się na przykład szafa przesuwna. Jeszcze kilkanaście lat temu była to również meblościanka, która teraz zdaje się nieco tracić na popularności, a tym samym ustępuje miejsce innym rodzajom mebli.

Szafa przesuwna to ten typ mebla, który najczęściej montowany jest w przedpokoju lub sypialni. W tym pierwszym pomieszczeniu stanowi doskonałe miejsce na kurtki czy płaszcze, w drugim zaś sprawdza się w charakterze garderoby, która skrywa nasze używane na co dzień ubrania. W szafie tego typu powiesić można marynarki, koszule czy sukienki i spódnice. Słowem: wszystko to, co nie powinno się pomiąć. Wielką zaletą szafy przesuwnej jest fakt, że nie potrzebuje ona wiele miejsca . Właśnie dlatego rewelacyjnie odnajduje się wszędzie tam, gdzie wolnego miejsca nie ma dużo. Wszystko z uwagi na sposób otwierania oraz zamykania. Nie ma ona tradycyjnych drzwi, które do otwarcia potrzebują sporo przestrzeni. Zamiast nich ma przesuwane moduły, które otwiera się lekko oraz wyjątkowo szybko.meblościanka
Author: Jeanne Michelle Smith
Source: http://www.flickr.com
Meblościanki sporej części z nas kojarzą się z czasami PRL. To bowiem wówczas spotkać je można było w każdym mieszkaniu. Są one naprawdę pojemne i naprawdę wygodne w użytkowaniu. Do tego całkiem ładnie się prezentują. Współcześnie jednak ich popularność zdaje się wyraźnie maleć. Meblościanka robi miejsce pojedynczym modułom, które coraz częściej zobaczyć można w pomieszczeniach przeznaczonych na salony. Nie są one może tak pojemne, ale charakteryzują się o wiele bardziej nowatorskim designem.

Jeśli masz chęć wyszukać materiały na ten temat, to przejdź tutaj sklep ortopedyczny siedlce i przejrzyj pozostałe informacje odnośnie przedstawianego zagadnienia.


Do tego nie zajmują tak wiele miejsca w pomieszczeniu, jak właśnie meblościanki, które zastawiały całe ściany. Wadą meblościanek jest to, że najlepiej prezentują się ustawione w całości w jednym ciągu. A to – niestety – w wielu domach jest po prostu niemożliwie do zrobienia (kliknij po źródło). Właśnie w nich coraz częściej można zobaczyć inne typy mebli, które sprawdzają się dużo korzystniej. Nie oznacza to jednak, że w sklepach z artykułami meblarskimi meblościanek aktualnie nie wypatrzymy. Nadal nie brakuje osób, które chętnie je wybierają. Znajdujące się obecnie w sprzedaży meblościanki wyglądają jednak inaczej niż te z lat osiemdziesiątych.