Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Zakup właściwe opony dla swojego wozu, to naprawdę ważny aspekt, który decyduje o twoim bezpieczeństwie

Każdy kierowca samochodu powinien wiedzieć, jak istotną częścią auta okazują się opony. Od ich dobrej klasy oraz formy, w jakiej zostały zachowane zależy bezpieczeństwo jazdy. Aby być pewnym, że opony w trudnych okolicznościach będą zachowywać maksymalną przyczepność, warto kupować produkty sprawdzonych i znanych firm, jak też pamiętać o regularnej i sezonowej zmianie gum. To naprawdę ważne!

Opony trzeba wymieniać!
samochód
Author: Joe Hunt
Source: http://www.flickr.com
To właśnie opony (przejdź dalej) mają bezustanny kontakt z nawierzchnią dróg i parkingów, dlatego są najsilniej zużywane w całym pojeździe. Trzeba o tym pamiętać i w odpowiedniej chwili decydować się na ich wymianę, aby poprzez użytkowanie zużytych materiałów nie prowokować groźnych sytuacji na drogach. Uznaje się, że opony należy wymieniać co parę lat, lecz tak naprawdę o wiele częściej należy sprawdzać, czy nie uległy one zużyciu lub jakiemuś uszkodzeniu. W czasie przeglądów technicznych opony można pokazać mechanikowi, który oszacuje, czy nadszedł już czas na zmianę. Fachowcy zazwyczaj zalecają ogumienie znanych firm, jak chociażby opony Kleber (porównanie opon Kleber).

Zmiana opon przy niesprzyjających warunkach Nie można zapomnieć, że jednym z najistotniejszych czynników decydujących o konieczności wymiany opon są warunki pogodowe. Jeżeli tylko czujemy, że droga staje się niebezpiecznie śliska, pokazują się pierwsze przymrozki lub śniegi, należy gumy zmienić. Opony zimowe muszą być równie doskonałej jakości co letnie, więc dobrze będzie decydować się na produkty sprawdzone i polecane przez specjalistów, jak na przykład opony Nokian. Z wymienieniem gum na zimowe lepiej nie czekać na ostatnią chwilę, zima zaskakuje każdego drogowców, jednak w żadnym razie nie może zaskakiwać kierowców..Stawiaj na wyroby profesjonalistów
opony
Author: CONCAVO WHEELS
Source: http://www.flickr.com
Istnieją firmy, które od lat specjalizują się w produkcji opon, przez co ich wyroby osiągają naprawdę najlepszą klasę jakościową. Na przykład marka opony Michelin produkuje doprawdy doskonałe, dzięki czemu są one często wybierane i to przez kierowców na całym świecie. Przy zakupie opon należy przygotować się na dość duży wydatek, niemniej zawsze można porównywać warunki cenowe w kilku punktach, by móc wytypować najkorzystniejszą ofertę i nie musieć przepłacić.