Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Na licytacjach możemy kupić różnorakie przedmioty, warto wiedzieć, gdzie prowadzi je komornik, by się przyszykować

Czasem dochodzi do sytuacji, że ludzie popadają w długi, a ich majątek bywa zajmowany przez komornika. Zajmowane są w równym stopniu nieruchomości, jak również ruchomości.


Przejęte rzeczy zostają w późniejszym czasie wystawione na licytacje.


Co możemy nabyć na licytacji organizowanych przez komornika?


Komornik jest jednostką odpowiadającą za egzekucje komornicze. Mają one miejsce zazwyczaj, jeżeli podmiot działania nie spłaca swoich zobowiązań pieniężnych i wpada w zadłużenie. Przy każdym sądzie znajduje się upoważniony komornik dobrodzień licytacje także posiada, więc osoby z tego miasteczka mogą w nich uczestniczyć. Komornik zajmuje się organizowaniem licytacji, na które trafiają nieruchomości i ruchomości wyegzekwowane przez urząd. Podczas takiej licytacji zbywane są nieruchomości, jak choćby mieszkania, działki albo statki morskie i każdego rodzaju ruchomości, jak wyposażenie domowe, samochody, odzież czy antyki. Takie licytacje cieszą się obecnie dużym powodzeniem, bo można na nich kupić nieruchomości oraz ruchomości w dobrych cenach.
Znajdź informacje o tego rodzaju licytacjach


Zupa z grzankami
Author: Muhammad Ashiq
Source: http://www.flickr.com


W każdym regionie znajduje się komornik - czytaj o komorniku działającego na terenie Praszki opolskie województwo nie będzie tutaj rzecz jasna wyjątkiem. Aby namierzyć komornika starczy zajrzeć na stronę sieciową Izby Komorniczej we Wrocławiu, a zaraz znajdzie się namiary na komornika.

Pamiętaj - ciągle bądź na czasie. Dlatego nakłaniamy Cię do przejrzenia kolejnego tekstu, który znajduje się pod poniższym linkiem. Nie rozczarujesz się!

Coraz powszechniej komornicy zakładają także swoje strony, gdzie umieszczają istotne informacje powiązane ze swoją działalnością.


Można tam wyszukać wiadomości w temacie zaplanowanych licytacji. Warto wspomnieć, że wspomniane licytacje posiadają charakter publiczny. Osoba zamierzająca uczestniczyć w licytacji musi złożyć rękojmię.