Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Chiński market - jakie ma zalety?

Z całkowitą pewnością można stwierdzić, iż obecnie generalnie w każdej miejscowości znajduje się minimum jeden market chiński, a zwykle jest ich parę albo nawet, w większych miastach, kilkanaście.


Z przyjemnością dokonujemy tam zakupów, gdyż oferowane ceny są o wiele niższe niż w tradycyjnych sklepach.
Market chiński to dziś synonim miejsca, w którym da się zakupić praktycznie wszystko i to za niewielkie pieniądze.

Intryguje Cię ta kwestia? Kliknij ten odnośnik i przeczytaj, jak podchodzi do tego zagadnienia inny redaktor w treści (https://hft71.pl/produkty/) swojego postu!

Znajduje się tam wszystko: ubrania, ozdoby, chemia, buty, akcesoria kuchenne, zabawki, rowery - niemalże wszystko to, co można kupić w zwykłych sklepach oprócz jedzenia Jeżeli chodzi o import z Chin hurtownia, która się tym zajmuje, ma z jednej strony ciężkie, a z drugiej - łatwe zadanie. Problemy może sprawić głównie odległość: jeżeli chcemy najatrakcyjniejszych cen, musimy sprowadzać towary bezpośrednio od producenta, zatem kwestie wiążące się z transportem na takie dystanse na pewno będą nam spędzać sen z powiek. Proste jest natomiast, mówiąc kolokwialnie, pozbywanie się towarów: na takiego typu produkty panuje wielki popyt, ludzie niezwykle chętnie je kupują, a oprócz tego do kupna zachęca ich bardzo niska cena - praktycznie każdego stać na zakup wszystkich produktów oferowanych w tych miejscach.


lokalizacja
Source: www.morguefile.com


Mimo że rodzimi producenci narzekają na to, że sprowadzane z Chin towary wypierają z rynku ich wytwory, przez co pozbawiają ich pracy, nie zdaje się, aby coś miało ulec zmianie w tej kwestii.


Zdaje, że markety chińskie będą istnieć jeszcze długo, bez względu na to, czy naszym rodzimym producentom się to podoba czy też nie. Opłaca się jednakże dla naszego wspólnego dobra tak samo korzystać z polskich produktów, co z tych importowanych. To umożliwi zachowanie odpowiedniej równowagi.