Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Dlaczego taki towar jak lampa antydepresyjna jest tak modny w Skandynawii?

Czy wiesz, iż rzeczy, jakich mamy na co dzień pod dostatkiem i na jakie nie poświęcamy znaczącej uwagi, mogą posiadać duży wpływ na nasze dobre samopoczucie? I to nacisk również korzystny jak i negatywny.


lampy
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com


klientów
Author: Jean-Pierre
Source: http://www.flickr.com


Zastanów się, jak byś się czuła albo czuł, jakby była konieczność spędzenia długiego czasu w ciemnym pomieszczeniu?
To wydawałoby się nic aż tak okropnego, jednak z pewnością nie działałoby to dobrze na psychikę. Pamiętają o niniejszym doskonale mieszkańcy Skandynawii, jacy poniekąd z formuły pozbawieni są znacznych ilości promieni słonecznych. To tam od długiego czasu wykorzystuje się światłoterapię za pośrednictwem specjalnych lamp.

Jeśli potrzebujesz podobnych materiałów, co te omówione w tym wpisie, to w artykule (https://sklep.labempire.com.pl/lb-agar-lennox,3,11875,8752) znajdującym się tu z pewnością je znajdziesz.

Taka lampa antydepresyjna to w zasadzie zwykła lampa, ale ma żarówkę, jaka daje niezwykle jasne światło. Należałoby tu dodać, że światło słoneczne to ok. 20000 lm, zwykłe żarówki świecą z jasnością ok. 100-500 lm, z kolei lampa antydepresyjna to jasność rzędu kilku tys. lm. Jej nakład pieniężny jest stosunkowo mały i jest niczym w porównaniu z korzyściami, jakie mogłaby dać potrzebującej jej osobie światłoterapia.


Chodzi o to, że z powodu niewielkiego dostępu światła słonecznego otrzymujemy niewielkie ilości witaminy D. Osobnicy stają się markotni, posępni, apatyczni oraz mogą nawet wpaść w depresję. Przeto także korzystniej przeciwdziałać temu scenariuszowi i lub zakupić coś tego typu jak lampa antydepresyjna lub zwyczajnie wyjechać na wczasy np. na tropikalną wyspę.


Ta druga wersja jest z pewnością w większym stopniu zachęcająca, wszakże dla wielu ludzi trudno dostępna. Przeto także taniej oraz prędzej jest wyekwipować się w coś takiego jak lampa antydepresyjna.