Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

W jaki sposób założyć autokomis?

Interesujesz się motoryzacją? Pomyśl o otwarciu własnego komisu samochodowego. Starczy, iż znajdziesz odpowiednio zlokalizowany i zadbany plac, a oprócz tego zatroszczysz się o interesującą reklamę swojej działalności.
boisko do biegania
Author: Matt Brown
Source: http://www.flickr.com


Na czym polega ów interes? Posiadacz samochodu poleca sprzedaż swojego pojazdu posiadaczowi autokomisu. Ten pierwszy określa cenę, jaką pragnie otrzymać za pojazd. Właściciel autokomisu zarabia na prowizji, jaka zostaje ustalona od sprzedanego wozu - w praktyce po prostu podaje opłatę wyższą o marżę, jaka to właśnie zasila jego budżet. Komisy samochodowe cieszą się dużym powodzeniem pośród osób, jakie pragną pozbyć się starego samochodu po czym kupić sobie nowy. Z jakiego powodu? Posiadacz, wstawiając czterokołowiec do komisu, nie musi się przejmować całym procesem poszukiwania nowego nabywcy oraz sprzedaży. Wszystkim zajmuje się autokomis. Może to być również sprzedaż samochodów dostawczych.


Dla posiadacza komisu samochodowego najistotniejszy będzie plac, na jakim będą eksponowane auta określone na sprzedaż. Jego powierzchnia będzie zależeć od tego, jak wiele aut zamierzasz prezentować. Jeżeli myślisz o profesjonalnym komisie samochodowym, na placu musi bez trudu pomieścić minimum kilka - kilkanaście samochodów. Kiedy rozkręcisz interes, być może potrzebować będziesz miejsca dla ponad 50, a nawet 100 wozów. Pamiętaj, iż nabywcy muszą mieć swobodne dojście do każdego z aut. Miej na uwadze, iż liczą się wymiary po otwarciu wszystkich drzwi wozu - łącznie z bagażnikiem.
Na terenie nawet najprostszego komisu samochodowego powinno znaleźć się też miejsce na biuro. W większości wypadków jest to kontener (PojemnikiMetalowe - kontener samowyładowczy) z blachy, ale jeżeli ma to być duży komis samochodowy, wtenczas zastanów się nad solidnym budynkiem.