Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Jeżeli spojrzymy na polskie (i światowe) drogi, dostrzeżemy chmarę samochodów dostawczych

Samochody dostawcze bywają mniejsze lub większe. To jest uzależnione od tego, jakich aut potrzebuje spółka, która ma zamiar je kupić. A to jakie samochody wybierze, zależy od gałęzi, w której się obraca.


Dostawczaki do 3,5 ton to stosunkowo nieduże samochody, jednakże najlepiej sprawdzają się dla firm kurierskich.


używane samochody dostawcze
Author: thekitchendesigner.org
Source: http://www.flickr.com/photos
ciężarówka marki Volvo
Author: Frank Deanrdo
Source: http://www.flickr.com


Nie chcą one sporych wozów, a małe samochody dostawcze pozwalają im na większe możliwości przy parkowaniu. To dość istotne, gdy musimy w ciągu dnia rozwieść wiele przesyłek po zakorkowanym mieście. Większe auta dostawcze przydadzą się choćby firmom, które zajmują się przeprowadzkami. Muszą się przecież do tego auta zmieścić regały, kanapy oraz wiele pudeł. Samochody dostawcze przydadzą się też na każdej budowie. Wtedy warto wybrać markę, która będzie zapewniała napęd 4x4. Bierze się to z tego, że na budowie często jest błoto i ciężkie auto z wypełnioną paką, może ugrzęznąć na długo. Reasumując - lista przedsiębiorstw, które chcą posiadać taką flotę jest długa.


Jeżeli pragniemy kupić używane samochody dostawcze, to możemy to zrobić bez żadnych kłopotów.https://sklep.acana.com.pl/24-mokra-karma-dla-kota mokra karma dla kotaWybór jest duży. Masę takich obwieszczeń możemy znaleźć w internecie. Musimy tylko być pewni, że sprzedawca jest rzetelny. Należy więc wcześniej poczytać o nim opinie wystawione przez poprzednich kupujących.


W wielu przypadkach takie samochody jesteśmy w stanie kupić także na raty. Będzie to idealne rozwiązanie dla każdego przedsiębiorcy, gdyż nie odczujemy wydatku zbyt silnie na firmowym funduszu.