Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Istnieje mnóstwo sposobów na to, żeby wyrazić szacunek w kontaktach firmowych

Jedną z możliwości jest udostępnienie wizytówki. Rzecz jasna współcześnie wszystko można sprawdzić przez internet – to gdzie firma ma swoją siedzibę, jakimi konkretnie usługami się zajmuje, z jaką wychodzi propozycją i tak dalej.

ulotki i wizytówki
Author: Paul Stainthorp
Source: http://www.flickr.com
O ile więc firma posiadać swoją stronę w sieci za jednym kliknięciem możemy otrzymać o niej najważniejsze informacje. Często jednak nie pamiętamy nawet jaka jest nazwa firmy lub strony za pomocą której można ją wyszukać. W tym właśnie celu dobrze jest mieć wizytówki. Wrocław i inne większe miasta oferują pod tym względem szereg możliwości.

Wizytówka ma oczywiście namawiać do kontaktu z jej właścicielem. Obecnie mogą one mieć różnorodne formaty i kształty. To jak prezentuje się dana wizytówka wiele może powiedzieć o jej posiadaczu. Jedne przybierają postać zwykłej, prostokątnej karteczki z zawartymi na niej danymi, inne mogą być bardziej niespotykane, kolorowe i z ciekawym formatem. Po co warto mieć własną wizytówkę?

Wizytówka spełnia co najmniej dwie ważne role. Po pierwsze, jest tak już powiedziano wyrazem szacunku i grzeczności. Osoba, która przekazuje wizytówkę daje odbiorcy sygnał, że jest otwarta na dalszy kontakt. Poza tym, dzięki wizytówkom odbiorca może w każdej chwili skontaktować się z nami, bez konieczności zapisywania danych lub wyszukiwania ich.

Skoro czytasz ten artykuł, to niewątpliwie jest on dla Ciebie niezwykle interesujący. Tu także znajduje się notka z serwisu (http://www.waliduda.pl/), która posiada równie ciekawe tematy.

Wizytówki są z reguły pod ręką – w portfelu albo na stojaku. Ci, którzy posiadają ich wiele porządkują je alfabetycznie tak, aby ekspresowo wyszukać niezbędne informacje. Drugą funkcją wizytówek jest rzec jasna reklama firmy. Nie ma szybszej metody na poinformowanie o firmie, jak dostarczenie odbiorcy bezpośrednio do rąk własnych informacji o niej.

Wrocławskie drukarnie oferują wydruk zarówno wizytówek służbowych, jak i osobistych. Wizytówki firmowe oprócz najważniejszych danych, a więc pełnej nazwy przedsiębiorstwa i adresu mogą posiadać także dodatkowe informacje, jak chociażby numer konta firmowego czy skróconą mapkę informująca jak dojechać do firmy. Im więcej przydatnych informacji znajduje się na wizytówce, tym lepiej. Wyprodukowanie pliku wizytówek nie jest drogie, dlatego warto wziąć pod uwagę to rozwiązanie, jeśli prowadzimy własną firmę.