Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Jak łatwo założyć własną firmę.

Dużo młodych ludzi staje dziś przed ważną decyzją - czy powinni założyć firmę czy może podjąć pracę na etat. Obydwie możliwości mają wiele plusów jak i minusów. Własna firma to nienormowany czas pracy, brak przełożonych i duże zyski w przypadku dobrego prowadzenia firmy. Praca na etat z drugiej strony to pewny, stały zarobek, opłacone składki oraz 8 godzin dziennie w pracy.

przykładowe wnętrze firmy
Author: La Citta Vita
Source: http://www.flickr.com
Wybór jednej z opcji zależy od wielu czynników i nie jest prosty. Wspólnota europejska wykłada spore pieniądze na zakładanie i rozwój nowych firm, co daje możliwość otwarcia firmy bez własnych środków na start. Rząd twierdzi, że zakładanie firmy nigdy nie było tak proste i stara się nas przekonać że firmę w Polsce można dziś założyć w jednym okienku.

Te intrygujące treści posiadają swoją kontynuację. Masz ochotę się z nią zapoznać? Zatem idź do serwisu (https://www.secretclient.com/badania-marketingowe/nps/) i tam rozkoszuj się fascynującymi wątkami.

Jakie są realia - każdy kto próbował założyć własną firmę dobrze wie. Mają się nijak do tego, do czego starają się nas przekonać politycy.


Dużo ludzi nie wie jak założyć firmę. Na szczęście w internecie znajdziemy wiele ciekawych informacji na ten temat. W serwisach tematycznych znajdziemy wiele porad, ustaw i innych wiadomości, które pomogą nam odnaleźć się w gąszczu ustaw. Wiadomości redagowane są przez profesjonalny zespół prawników, możemy więc być pewni, że jakość informacji jest na najwyższym poziomie. Jeśli planujesz założenie spółki, to powinieneś koniecznie wejść na stronę X i zagłębić się w lekturze aktów prawnych przed podjęciem tej decyzji.

Napiszę kilka słów o założeniu sklepu. Konieczny jest lokal, odpowiednie pozwolenia, jak na przykład koncesja w przypadku, gdy chce się sprzedawać alkohol. Trzeba postarać się o dogodną umowę z hurtowniami i dostawcami. Przecież musisz skądś brać towar.

Jeżeli masz chęć zgłębić dodatkowe informacje na prezentowany tu wątek, to sprawdź to ważne opracowanie (http://www.foliograf.pl/tablice-informacyjne/) - ono też jest bardzo cenne.

Ważny jest sprzęt - odpowiednie meble, urządzenia fiskalne (więcej tu: urządzenia fiskalne marki Panasonic na lodówki, itd. Zadbajmy również o promocję naszego małego przedsiębiorstwa. Możliwości jest sporo. Przykładowe to: strona www, konto na portalu społecznościowym, ulotki, czy gazetki. Istotne jest zagwarantowanie bezpieczeństwa. Doskonałym rozwiązaniem są kamery przemysłowe (Kamery przemysłowe Samsung). Różne sytuacje bowiem zdarzają się w życiu. Nie uchroni nas to wprawdzie przed kradzieżą, ale pozwoli na ewentualne rozpoznanie winnych.