Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Jakie koszty przy kupnie niezbędnego wyposażenia i dodatków mogą czekać osoby, które chcą wykończyć łazienkę.

Łazienka to jedno z najkosztowniejszych do wykończenia pomieszczeń, szczególnie jeżeli się ją kompleksowo remontuje. W takim przypadku wcześniej się należy wszystkiego pozbyć, wyrównać ściany i posadzki i dopiero potem się wziąć za prace wykończeniowe.


Droga jest robocizna, ale niemało też kosztują wyposażenie i materiały. Do łazienki należy bowiem kupić kilka rzeczy, między innymi wannę lub szafka skrytkowa brodzik, ubikację i umywalkę. Warto także pomyśleć o odpowiednich meblach, nawet jedna czy dwie niewielkie szafeczki bardzo się tam przydadzą. Nawet w niewielkiej łazience będzie trzeba to wszystko gdzieś zmieścić, a jeżeli jej wielkość będzie nieco większa, to koszty również pójdą wtedy do góry. Zresztą same urządzenia i materiały wykończeniowe mają duży rozrzut cenowy, więc tu również jest dużo możliwości wyboru.


Czerwony kwiat zrobiony z bibuły
Author: Saaleha Bamjee
Source: http://www.flickr.com
akcesoria łazienkowe
Source: pixabay.com


Jak się okazuje, dużą część wydatków w ogólnych kosztach remontu czy wykończenia zajmują najróżniejsze akcesoria łazienkowe. Wbrew pozorom będzie ich do kupienia całkiem sporo, i jak się wszystko policzy, to najczęściej daje to całkiem sporą sumę.

Czy ten artykuł Cię zaciekawił? W takim wypadku zobacz inny polecany serwis piecyk naftowy, który także ma interesujące materiały.

Rozpocząć należy od baterii, już na nie trzeba przeznaczyć kilkaset złotych, jeśli będzie się je chciało mieć odpowiedniej jakości. Do tego zakupić będzie trzeba lampę przy suficie oraz lustro, które jest obowiązkowym elementem wyposażenia tego pomieszczenia.


Pomyśleć również należy o rozmaitych wieszakach na ręczniki i suszarce na ubrania, przyda się również jakiś nawet niewielki kosz na bieliznę. Jeżeli do tego dołoży się parę półek, wagę łazienkową i inne drobiazgi, to będzie wiadomo, czemu wszystko tak dużo kosztuje.