Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Czy sprzątanie na przestrzeni lat mogło ulec jakimś usprawnieniom?

Dawno temu wystarczyła zwilżona szmatka i każda jedna gospodyni domowa z jej pomocą pozbywała się z mieszkania kurzu. Do wyczyszczenia dywanu musiała wystarczyć letnia woda i płyn, a później część za częścią przecierano cały dywan, by na nowo lśnił czystością.




akcesoria do parownic
Author: Nacho
Source: http://www.flickr.com


To było zajęcie nie wyłącznie czasochłonne, ale i bardzo męczące.


Innowacyjne technologie w każdej jednej sferze usprawniły wiele prac realizowanych wcześniej siłą rąk człowieka i oczywiście nie ominęły także prac sprzątających. Teraźniejsze gospodynie domowe bardzo chętnie z nich korzystają, bo naprawdę oszczędzają w ten sposób nie tylko wiele czasu, lecz także nie muszą po drobiazgowym sprzątaniu czuć się wyczerpane.

Absorbujący artykuł? Jeżeli tak myślisz, to kliknij tutaj, w serwisie systemy wentylacyjne do domu, który tam miejscu się znajduje, także jest coś wartościowego.

Dziś króluje metoda parowa - prosta, łatwa, ale jakże skuteczna. Na początku wykorzystywana przez spółki sprzątające, aktualnie bardzo często także przez gospodarstwa domowe. Ta metoda zastąpi nas w każdym sprzątaniu, bo pojedyncze akcesoria do parownic można bez problemu zakupić . Ani jedna gospodyni domowa już nie pierze dywanu mocząc go niemiłosiernie, ale korzysta ze odpowiedniego odkurzacza myjącego parą. Rezultat doskonały i co najbardziej ważne - nie wymagający siły. Myślisz , jakie dodatkowo akcesoria do parownic można zakupić? Bardzo różne. Idealnie myjąca przy pomocy pary dysza zastąpi Cię w wyczerpującym myciu okien, a ręczna dysza do parownicy pomoże Ci wypucować kabiny prysznicowe lub kafelki.




Takie akcesoria do parownic to również zestawy różnorodnych szczoteczek do przeróżnego wykorzystania.


Dzięki tym wszystkim ułatwieniom sprzątanie powoli staje się nie tylko wyczerpującym obowiązkiem, ale przyjemnością.