Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Urządzanie pokoju dla nastolatka – co koniecznie trzeba mieć na uwadze, żeby zagwarantować sobie zadowalający efekt?

Własny pokój jest dla nastolatka rzeczywiście ważny, jako że zapewnia mu poczucie bezpieczeństwa, posiadania swojej przestrzeni i prywatności, jaka w wieku dojrzewania ma podstawowe znaczenie. Wyposażanie takiego pomieszczenia może się jednak okazać kłopotliwym wyzwaniem, ponieważ zazwyczaj trzeba wypracować kompromis pomiędzy upodobaniami dziecka, a oczekiwaniami rodziców, co nie zawsze jest takie łatwe. Jak w takim razie urządzić pokój młodzieżowy?
meble
Author: Dire Italia
Source: Max-Fliz
Co najważniejsze, rodzice muszą pamiętać, że nastolatek powinien mieć wpływ na końcowe decyzje oraz konsultować z nim wszystkie konkretne elementy wyposażenia.

Jeśli zainteresował Cię prezentowany temat, to obejrzyj także (http://www.awaria.info/) inne równie ciekawe strony, które zawierają nie mniej absorbujące dane.

Szczera rozmowa z pewnością pozwoli znaleźć stosowny kompromis, tym bardziej, że dzisiaj na rynku oferowany jest bogaty asortyment atrakcyjnych produktów, takich jak znakomitej jakości młodzieżowe meble, które cechuje ciekawy design.


W pokoju (polecamy łóżka tapicerowane) zatroszczyć się należy głównie o biurko, przy jakim dziecko mogłoby odrabiać lekcje i konieczną ilość szafek. Doskonałym rozwiązaniem są specjalne meblościanki, które stanowią połączenie systemów szafek i biurek, tym sposobem zapewniając konieczną ilość miejsca do przechowywania rzeczy. Poza tym, uwagę należy zwrócić na odpowiednio dobrane łóżko. Popularnością cieszą się klasyczne kanapy, jakie po złożeniu mogą też świetnie służyć, jako zwyczajne siedzisko - . Przed zakupem należy jednak szczegółowo przemyśleć kolor, by kanapa od razu się nie brudziła i sprawdzić, czy jest ona naprawdę wygodna, aby spanie na niej nie wiązało się z dużymi problemami (polecane modele).

meble
Największe znaczenie ma również dopasowanie odpowiedniego koloru ścian. Najlepiej wziąć próbnik kolorów oraz zastanowić się razem z nastolatkiem, która barwa będzie dla niego odpowiednia. W przypadku mniejszych pomieszczeń trzeba jednak wybierać kolory jaśniejsze, ponieważ ciemne dodatkowo optycznie je pomniejszają.Podsumowując, urządzając pokój nastolatka, oczywiście należy dać mu możliwość zdecydowania o tym, w jaki sposób ten pokój ma rzeczywiście wyglądać, ponieważ to właśnie on będzie w nim przebywał najczęściej. Na uwadze trzeba mieć na dodatek wielkość pomieszczenia. Rynek proponuje tak zróżnicowany wybór mebli i wszelkiego rodzaju akcesoriów, że każda osoba z pewnością będzie w stanie znaleźć coś adekwatnego dla siebie.