Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Druk wizytówki – przygotowanie projektu do wydruku – poradnik

Przygotowaliśmy już odpowiednie logo, mamy pomysł na swoją wizytówkę i pragniemy zająć się jej zrealizowaniem. O czym trzeba pamiętać i jak przyszykować projekt, czyli druk wizytówek kroczek po kroczku.


Ponieważ zastanawiasz się w jaki sposób przyszykować wizytówki do wydruku, prawdopodobnie masz już w głowie jej wygląd.
Wiesz też czy ma być jedno czy może dwustronna, z jak wielu składać się będzie odcieni i czy zorientowana będzie w pionie czy w poziomie. Teraz czeka cię odpowiedzialne zadanie – przyszykowanie pliku w taki sposób, by spełniał wymagania techniczne drukarni. Jeśli idzie o druk cyfrowy Łódź jest miastem które oferuje obszerną paletę usług w tym zakresie.


dziecko
Author: Kamilla Oliveira
Source: http://www.flickr.com


Dzisiaj dobre drukarnie przyjmują większość najpopularniejszych plików graficznych.

Masz ochotę pogłębić swą wiedzę na taki temat? Zapraszamy zatem do zaglądnięcia do nowej strony. Tam czeka na Ciebie dzisiejszy wpis.

Najbezpieczniej jest jednak przesłać plik TIFF, który zagwarantuje nam idealną jakość druku. Jeżeli chodzi o dobór papieru, na rynku dostępnych jest sporo różnych papierów, toteż jest w czym przebierać. Najbardziej popularny jest gładki papier, który można zalaminować . Poprawne przygotowanie wizytówek do druku może wydawać się trudne, zwłaszcza jeżeli to twój pierwszy kontakt z drukarnią.

Zaciekawił Cię prezentowany tekst? Jeżeli tak, to bez wahania sprawdź także ten odnośnik. Inne tego typu treści znajdziesz również tutaj wina tempranillo .

Jeżeli frapujesz się czy twój projekt spełnia normy, zawsze można posłać go do drukarni, w jakiej zamierzasz wykonać wizytówki i poprosić o weryfikację. Eksperci z chęcią rzucą okiem na projekt po czym poinformują cię czy wszystko w porządku a także względnie poproszą o korekty.
Ważne ażeby zaznaczyć iż jest to wyłącznie szkic projektu, nie zaś skończony projekt do wydruku. W tym celu dobrze będzie skontaktować się z taką drukarnią telefonicznie.