Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Co okaże się niezbędne do murowania na sucho

Murowanie na sucho to jedna z rewolucyjnych nowości w naszym kraju, która z powodzeniem podbija branżę budowlaną. Jest niezawodne przede wszystkim w budownictwie mieszkaniowym. Zastosowanie odpowiednich pustaków, które są zakładane na suchą zaprawę pozwala na skuteczne skrócenie czasu murowania aż o połowę. Dodatkowo jest to spore ułatwienie w ogólnym procesie wznoszenia ścian.
murowanie
Author: ATLAS
Source: ATLAS
Porotherm to bez wątpienia duża oszczędność wody - system poroterm. Ogólne wykorzystanie wody na budowie jest zwykle duże. W przypadku murowania zgodnie z tą technologią, ta kwestia przestaje już być problematyczna.Murowanie na sucho powinno nas również doskonale zabezpieczyć przed rozmaitego typu nierównościami w konstrukcji, a dodatkowo można liczyć na o wiele lepsze właściwości termiczne. W przypadku tego typu rozwiązań będziemy mieć pewność, że w konstruowanych budynkach nie pojawi się wilgoć ani ogień.
Suche murowanie umożliwia bardzo szybkie tynkowanie. Niezwykle istotny jest także fakt, iż proces wznoszenia ścian w tym systemie wygląda identycznie jak w przypadku murowania na zaprawę, w związku z tym nie są wymagane żadne inne dodatkowe umiejętności murującego (wienerberger dryfix). Poza tym w przypadku murowania na sucho mamy zdecydowanie dłuższy czas na wykonanie wszystkich prac. W przypadku tego rozwiązania możemy wykonywać prace murarskie również w temperaturze -5°C, co w przypadku typowych metod byłoby raczej niemożliwe.

Dla wielu osób bez wątpienia znaczący okaże się fakt, że w przypadku murowania na sucho plac budowy będzie zdecydowanie czystszy niż przy tradycyjnych metodach. Rezultat ostateczny to
murowanie
Author: ATLAS
Source: ATLAS
rzecz jasna czysty i jednorodny mur bez zbędnych widocznych spoin.

Jeżeli zainteresował Cię ten artykuł, kliknij bez wahania tutaj, gdyż ta oferta (http://sklep.doko.pl/pl/p/Modul-fotowoltaiczny-full-black-330W-HALF-CUT-35MM-EXE-SOLAR/31958) na pewno również jest godna polecenia.

Nie jesteśmy zmuszeni do tego, aby rozrabiać zaprawę, dzięki temu na budowie nie będzie zbędnego bałaganu. Nie są niezbędne także różnego rodzaju urządzenia i sprzęty, takie jak np. łopaty czy betoniarki. Suchą zaprawę rozprowadza się od razu na pustaki ceramiczne zgodnie z zaleceniami producenta zamieszczanymi na opakowaniu.

Po przestudiowaniu tego wpisu, polecam (prymat.net/oferta/rusztowania/rusztowania-modulowe/) inne wiadomości na przedstawiany temat, które będą nie mniej zajmujące.Jak zatem się możemy się przekonać, jest to jedno z najnowocześniejszych, a jednocześnie komfortowych rozwiązań w przypadku murowania wszelkiego rodzaju obiektów. Jeżeli zależy nam na czystości podczas budowy, szybkim oraz łatwym wykonaniu wszystkich prac, zdecydujmy się na murowanie na sucho.