Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

W wielu naszych firmach kierownictwo dba o bezpieczeństwo pracowników i przeprowadza niezbędne szkolenia

Niejeden kierownik pragnie dbać o bezpieczeństwo swych podwładnych. Wobec tego regularnie muszą oni przechodzić różne szkolenia BHP.


szkolenia przeciwpożarowe
Author: Meutia Widodo
Source: http://www.flickr.com
W Polsce każdy zatrudniony musi przechodzić kursy BHP. Te, które odbywają się zaraz po przyjęciu się do pracy, i te, które bywają co jakiś czas - przykładowo raz w roku. Tak stanowi prawo. Na tego typu kursach mówi się o różnych istotnych sprawach. Informuje się nas, jak należy się zachować w różnych sytuacjach. Na przykład szkolenia przeciwpożarowe bywają robione nie tylko dla pracowników Straży Pożarnej. Każdy pracownik powinien mieć elementarną wiedzę z tej dziedziny. I nie jest ważne czy siedzi w biurowcu na ostatnim piętrze czy jest zatrudniony w ogromnej hali produkcyjnej. Trzeba mieć we krwi pewne odruchy.

Stworzyliśmy dla Ciebie następne zajmujące wiadomości na ciekawiący Cię temat. Przejdź do kolejnego wpisu i czytaj wpis karmy dla kotów.

Jeżeli zacznie się pożar, to nie powinniśmy wówczas zastanawiać się co należy zrobić. Wtedy jest już na takie rozważania zbyt późno. Powinny działać jak automat. Wiedza, którą zdobyliśmy na szkoleniach musi przekształcić się w czyn. Ważne wydaje się to, aby pamiętać o podstawowych zasadach. Przykładowo w czasie pożaru nigdy nie należy używać windy. Tego typu informacje przekaże nam na kursach szkoleniowiec. Nasza spółka ma prawo mieć u siebie ciągle zatrudnionego BHP-owca lub zawrzeć umowę z zewnętrzną firmą.


Wtedy, co jakiś czas na kursy będzie przyjeżdżał do nas ktoś od nich. I pomimo tego, że niektórym te kursy wydają się niezbyt interesujące, to naprawdę powinniśmy się do nich przyłożyć, gdyż nigdy nie wiemy, kiedy mogą ocalić nasze życie.