Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Jak skutecznie radzić sobie z kwestią wystąpień publicznych - parę ciekawostek

Obecnie na rynku działa bardzo wiele firm PR-owych. Na ich usługi nierzadko decydują się firmy, które mają trudności z zarządzaniem swoim wizerunkiem lub nie mają swoich komórek PR. W dzisiejszych czasach staje się normą, że tego typu ważne kwestie, jak wizerunek własnej firmy powierzamy fachowcom. Przede wszystkim także właściciele niewielkich biznesów zaczynają dostrzegać pozytywy zewnętrznego zarządzania wizerunkiem. Tymczasem od tego właśnie, jakie wywieramy wrażenie na zewnątrz zależy, jak postrzegają nas nasi partnerzy biznesowi.
nauka na szkoleniach
Author: Les Roches International School of Hotel Management
Source: http://www.flickr.com
Oczywiście wiele zależy od branży, w jakiej działa konkretna firma, jednak zazwyczaj utrzymywanie kontaktu z mediami jest konieczny. Nie tylko w sytuacjach kryzysowych, ale zwłaszcza po to, alby skutecznie rozpowszechniać komunikaty o naszym przedsiębiorstwie. Jeśli mamy swój własny dział PR, na pewno warto zadbać o to, by nasi pracownicy byli dobrze przygotowani i mięli pożądane kwalifikacje. Czasami zdarza się, że zatrudniamy osobę, która doskonale sprawdza się w pisaniu artykułów, jednak nieciekawie wypada w chwili, gdy należy udzielić wywiadu. Wówczas warto zainwestować w szkolenia medialne.

Sprawdź, czy przypadnie Ci do gustu proponowana oferta. Oferujemy produkty dobrane do osobistych oczekiwań. Nie wahaj się i poznaj się, jak pracujemy.

Typowe szkolenie zazwyczaj jest prowadzone przez doświadczonych trenerów, którzy nadal pracują w mediach. W trakcie tego typu szkoleń zainteresowani nabywają umiejętności, dzięki którym bez kłopotu poradzą sobie z stresem przed kamerą. Oprócz tego poznają skuteczne techniki wystąpień publicznych.
Pomocne szkolenie medialne to także niepowtarzalna okazja, by na próbę stanąć przed kamerą TV i spróbować swoich sił. Wiele firm PR-owych, które aktualnie działają na rynku, mają także w swojej szerokiej ofercie profesjonalne szkolenia, skierowane do osób, które pracują w handlu. Oczywiście znajomość pomocnych technik autoprezentacji przyda się każdemu, kto pracuje w biznesie. Dlatego też na szkolenia medialne zapisują się nie tylko przedsiębiorstwa, które chcą podnieść kwalifikacje swoich pracowników, ale również studenci dziennikarstwa. Umiejętność efektownej autoprezentacji jest przydatna, szczególnie jeśli szukamy pracy w branży PR. Osoby, które posiadają tego typu kompetencje są wartościowymi kandydatami w firmach.

Źródło - agencja pr