Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

W jaki sposób wybrać odpowiedni męski pasek do jeansów?

Istnieje taki element ubrania, jaki chociaż nie jest ani obligatoryjny, ani nawet zbytnio uwidaczniany, to jednak bywa bardzo przydatny i świadczy o guście jego posiadacza.
paski męskie
Author: Belldog
Source: http://www.flickr.com


Taki pasek produkowany jest w wielu różnych odmianach, w tym artykule przybliżymy sposób doboru odpowiedniego do konkretnej stylizacji paska.


bramkarz
Author: Franziska
Source: http://www.flickr.com


To, że są wersje kobiece i męskie, jest kwestią jasną, przy czym nie dla wszystkich jest wiadome to, że zarówno paski męskie, jak i paski damskie mają swoje rozmiary. W rzeczywistości znaczy to nie tylko to, że taki element garderoby mógłby mieć różną długość, ale i szerokość. W wypadku wielu pasków męskich, może w nich być 7 lub 9 dziurek. Odległość pomiędzy nimi to najczęściej 2,5 cm. Rozmiary paska muszą być oparte na rozmiarach pobranych od osoby, która ma go używać. Ważna jest także wielkość szlufki. Na szczęście paski mają swe wymiary, które są podobne do tych, które znamy z przykładowo koszul. Uprzednio jednak należy dobrać materiał, z którego wykonany jest dany pas.


W ofercie sklepów odzieżowych możemy znaleźć paski zamszowe czy też skórzane. Istnieją ponadto pasy wykonane z metalu, jednak te przeznaczone są raczej dla w większym stopniu śmiałych osób. Należy pamiętać o tym, że nie powinniśmy wkładać paska codziennego do spodni garniturowych.

Czy jakiś komentarz ze strony (https://stargres.pl/o-firmie/) zachęcił Cię do zostawienia swej opinii? Bardzo nam miło. Więc nie zwlekaj i pisz coś!

Dlatego też każdy mężczyzna powinien mieć co najmniej 2 różnego typu paski, jakie będą pasować na różnorodnego typu okazje. Wzór codzienny to w każdym wypadku dobry pomysł na prezent dla jakiegokolwiek mężczyzny.
Odcień takiego typu paska to najczęściej brąz lub czerń. Tego typu element ubrania kupujemy zazwyczaj na kilka lat, dlatego też nie należy zbyt oszczędzać, aby móc się tego typu paskiem cieszyć jak najdłużej.