Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Niektórzy mają przedsiębiorstwa w miastach, w których ani razu nawet nie byli

Są tacy, którzy posiadają firmy, które są zarejestrowane w mieszkaniu. Jednakże, nie mają zamiaru tego pokazywać swoim kontrahentom.


Z reguły jeżeli właściciel rodzinnej czy jednoosobowej firmy pragnie zaoszczędzić wydatki, to zakłada swoje biuro w domu.


pomieszczenia
Author: mosaic36
Source: http://www.flickr.com
Przez to nie musi opłacać wynajem. Jednakże, bywają takie sytuacje, kiedy właściciel chce mieć zarejestrowane biuro gdzieś indziej. Najlepiej w centrum miasta, żeby podnieść swoją pozycję w oczach kontrahentów. Nie jest zmuszony natychmiast wydawać majątku na wynajęcie przy rynku, choćby niedużego pokoju. Istnieje bowiem świetne rozwiązanie. Jest to biuro wirtualne. Nie jest to żaden kant i wszystko będzie całkowicie legalne. Wyszukując usługę tego rodzaju biura, właściciel firmy otrzymuje adres do rejestracji interesu oraz pakiet innych usług. Spółka, od której będzie wynajmować biuro (zobacz również monitoring biura), będzie odbierała jego korespondencję oraz posyłała mu na wybrany przez niego adres. Co ważniejsze papiery będą mogli zeskanować i natychmiast posyłać na maila. Może też mieć podłączony numer stacjonarny, który będzie połączony z jego smartfonem. Co istotne - nikt nie zauważy przekierowania. Rewelacyjną sprawą będzie też możliwość korzystania z dobrze wyposażonej salki konferencyjnej. Będzie ona niezbędna, jeżeli dla przykładu jakiś klient smart finance tajemniczy klient opinie zechce się spotkać.


To ile godzin każdego miesiąca będziemy mogli z niej korzystać zależy od naszego pakietu. Za wirtualne biuro będziemy uiszczać co miesiąc abonament, ale będą to naprawdę nieduże pieniądze.