Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Czy pisak może być niezłym gadżetem promocyjnym?

Dziś gadżety marketingowe posiada prawie każda spółka. Mogą to być czapki, smycze, zapalniczki czy smycze. Dowolna korporacja stara się, aby była na długi czas pamiętana oraz oferuje takie gadżety reklamowe, które wykorzystujemy niezwykle często dowolnego dnia.


Mogą to być przykładowo długopisy, bez których podpisanie jakiegokolwiek dokumentu jest niemożliwe.
Agencje marketingowe proponują przykładowo długopis Swing, który jest wykonany z metalu, a uchwyt ma zakończony gumą. Tego typu długopisy mogłyby być oferowane w różnorodnych kolorach oraz mogłyby posiadać różne nadruki w zależnie od firmy, którą promują. W wielu agencjach reklamowych jest minimalna liczba, jaką trzeba zamówić.

Będzie nam przyjemnie, jeżeli zarezerwował kilka cennych minut i przeglądnął następny tekst na podobny temat. Pod widniejącym linkiem oczekuje na Ciebie ciekawy news (http://miejscakonferencyjne.pl/).

Przeważnie jest to tysiąc sztuk. Cena jednej sztuki tego długopisu wynosi ok. złotówki. Jest to długopis dla nie wymagającego odbiorcy. Posiada typowy, niebieski wkład i obudowę z pokrytymi chromem częściami. Sprawia to, że za niewielką cenę można by cieszyć się z tego gadżetu reklamowego, jaki codziennie jest bardzo przydatny.


Lampy pełnie kolorów
Author: Lamps&Co.
Source: Lamps&Co.


Długopis Swing mógłby z powodzeniem wpasować się do każdej akcji reklamowej, gdyż Klient posiada tu do wyboru szeroką gamę kolorystyczną i możliwość wykonania dowolnego nadruku albo logo firmy. Najbardziej popularną techniką zadruku na małych towarach promocyjnych wykonanych z metalu czy też tworzyw sztucznych jest tampodruk. Do matrycy z farbą przykładany jest stempel, jaki nazywany jest tamponem. Odbity na nim widok przenoszony jest na konkretny przedmiot. Największym utrudnieniem tej techniki jest małe pole znakowania. Główną zaletą tej techniki jest jej mały koszt i wysoka jakość wykonywanych nadruków.


Jeśli posiadasz jakąś firmę i interesują Cię gadżety marketingowe, które także staną się użyteczne dla odbiorcy, wybierz takie długopisy. Koszt wytworzenia takich produktów jest naprawdę niezwykle niski, a logo firmy na takim produkcie na długi czas pozostanie klientowi w głowie.