Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Opony na lato wspaniale spisują się przy wysokich temperaturach

Jeśli jesteśmy właścicielami wozu, to dobrze zdajemy sobie sprawę, jak ważne dla naszego zdrowia jest to, żeby miał on opony właściwie dobrane do obecnej aury. Przez to właśnie warto mieć opony zimowe, które włożymy gdy najczęstsza temperatura z paru dni zejdzie poniżej 7 stopni, oraz opony letnie, gdy ta temperatura będzie się utrzymywała powyżej tej granicznej wartości temperaturowej. Takie letnie opony bardziej opłaca się nabywać zimą, ponieważ są one tańsze, bo wtenczas spora część ludzi rozgląda się za zimówkami. Co je wyróżnia od opon zimowych albo wielosezonowych, to fakt, że są zrobione z innego produktu, przez co mogą się pochwalić większą przyczepnością, a więc też znaczniejszym bezpieczeństwem oraz komfortem jazdy.


Na oponach nie warto oszczędzać
Inne produkty tutaj: Letnie opony

opony
Author: Wolfgang
Source: http://www.flickr.com
Ceny opon bardzo się różnicują w zależności od tego kto je wykonał, a jeszcze mamy szansę zakupić takie tańsze, które już zostały przez kogoś używane, on je wymienił, lecz jeszcze nadadzą się do jazdy. Nie mniej na oponach nie należy ryzykować, gdyż to właśnie od nich w znacznej mierze zależy nasze bezpieczeństwo, dlatego powinniśmy postawić na te, które mają szansę poszczycić się najlepszą jakością i posiadają odpowiedni bieżnik. Nabycie nowych opon zezwoli nam też na ich znaczniejsze używanie i spowoduje, że nie będziemy zmuszeni co rok patrzeć za kolejnymi oponami, co w dłuższej perspektywie może nie być takie wspaniałe. Zobacz stronę: www.hurtopony.pl/


Od czasu do czasu przy zakładaniu mamy szansę się dowiedzieć mnóstwa ciekawych informacji

opony
Author: Frank Weber
Source: http://www.flickr.com
Kiedy nie powiemy jakie opony będą najlepsze dla naszego pojazdu, to trzeba w warsztacie wulkanizacyjnym zapytać o szczegóły. To tam dowiemy się, jaki rozmiar i jaka szerokość opony, będą odpowiednie do naszego pojazdu, tak aby okazała się jak najmniejsza szansa na to, że utraci on przyczepność oraz wpadniemy w poślizg. Z resztą im lepiej dopasowane będą opony, tym wolniej będą się one niszczyły. Dlatego też ciągle należy porozmawiać w czasie zakładania opon, bo mamy szansę się wtedy wywiedzieć wielu ciekawostek, które pomogą nam dobrać właściwe opony do naszych wymagań.