Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Dzieci lubią się bawić i tworzyć - wobec tego powinniśmy rozwijać w nich miłość do malowania oraz rysowania

Już u małych bobasów można stosunkowo często dostrzec ich zainteresowanie malowaniem - czasami lubią siedzieć dość długo i tworzyć różne obrazy czy malować kolorowanki.
reklamy
Author: Bird&Co.
Source: Bird&Co.


Później z szczęściem pokazują swe dzieła mamie i tacie.


drukarka
Author: John Loo
Source: http://www.flickr.com


Jeśli rodzice dostrzegą, że ich skarb kocha malować, to powinni się z tego radować. Badania pokazały bowiem, że dzieciaki, które wykazują zdolności plastyczne, szybciej się później uczą i łatwiej odnajdują się w społeczeństwie. Zatem łatwiej im nawiązywać kontakty i znaleźć swoje miejsce w grupie. Zatem trzeba oseskowi wręczyć podstawowy zestaw małego artysty - blok, kolorowanki, farbki czy mazaki. Artykuły plastyczne dla dzieci na szczęście nie są drogie i z pewnością stać na nie niejednego rodzica. Dodatkowo, jeśli cała rodzina wie o zainteresowaniach malca, to może mu robić właśnie takie prezenty na Mikołaja albo urodziny. Będzie to korzystniejsze dla jego przyszłości, aniżeli następna chińska zabawka. Malowanie rozwija wyobraźnię i wzbudza zainteresowanie otoczeniem. Maluch pewnie szybciej aniżeli pozostałe dzieci nauczy się czytać oraz będzie prymusem w szkole.

Zaintrygował Cię ten wpis? Jeżeli tak, to bez wahania sprawdź też ten link. Podobne treści zobaczysz również tutaj (https://tomiservice.pl/sklep/kaciki-kawowe).

Nie zapominajmy jednak o tym, że dzieci uwielbiają kredki i pędzelki gryźć. Zatem (polecana strona) trzeba dawać mu artykuły, które posiadają odpowiedni certyfikat Wspólnoty Europejskiej i są dopuszczone do kontaktu z dziećmi.
Prawda, będą one trochę droższe niż ich odpowiedniki przywożone z Azji. Ale przynajmniej będziemy pewni, że nasze maleństwo nie będzie pochłaniać razem ze śliną jakiś toksycznych substancji.