Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Czasami service desk ma bardzo sporo roboty

Coraz więcej sklepów porozumiewa się z service desk

W naszym środowisku zjawia się znacznie więcej komputerów i urządzeń, które bez elektroniki nie byłyby w stanie działać. Dlatego wszędzie tam, gdzie tych sprzętów jest dużo, powinna zjawić się szansa porozumienia się z fachowcami, kiedy okaże się, że coś dzieje się nie tak jak być należy.
service desk
Author: Random Retail
Source: http://www.flickr.com
W marketach przeważnie kasjerzy mają szansę dzwonienia do specjalnego działu, w zakładzie od którego mają oprogramowanie kas, który pomoże im rozwiązać każdy kłopot związany z informatyką. Taki service desk ma wiele roboty szczególnie w okresach świątecznych, kiedy to w markecie w jednym momencie jest dużo więcej klientów aniżeli zazwyczaj, robią oni wielkie sprawunki oraz kasy po prostu nie wytrzymują przeciążenia - odnośnik ze szczegółami. Taki serwis ma różne stopnie wsparciaServices Desk
Author: goblinbox_(queen_of_ad_hoc_bento)
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli dzwonimy do takiego serwisu, by ukazać trud powiązany z oprogramowaniem, to musimy powiedzieć, że dzieli się - www.adwokat-jurendt.pl - on na parę poziomów. Na pierwszym z nich zazwyczaj jest wykonywana rejestracja zgłoszenia i przesłanie jej do właściwej osoby, która zajmie się jej rozwiązaniem. Na drugim poziomie znajduje się osoba, która próbuje za pomocą zdalnego programu usunąć awarię, tak aby konkretna kasa mogła jak najszybciej powrócić do pracy. Kiedy taka zdalna pomoc nie daje efektu, to przesyła się zgłoszenie do specjalisty, który działa w terenie, on jedzie do konkretnego marketu i już na miejscu usuwa awarię. Dzięki temu to co mogą rozwiązać prędko, jest eliminowane w parę minut, a to czego nie uda się rozwiązać natychmiast, jest usuwane w możliwie najkrótszym okresie.

Takie systemy posiadają prawo się popsuć

Niektórym ludziom zdaje się, że komputery są bezbłędne i nie mają prawa się popsuć. Ale to jedynie sprzęt, urządzenia, które funkcjonują według określonego schematu. Jeżeli pojawia się coś nowego, coś czego nie potrafią rozpoznać, zjawia się błędne polecenie, to niestety się zawieszają. Wtedy ma szansę się okazać, że niezbędna jest pomoc osoby, która zna się na tego rodzaju sprawach dużo lepiej, dlatego im prędzej do niej zadzwonimy, tym prędzej będziemy mogli zlikwidować daną awarię i wrócić do pracy.